Drugi tydzień wakacji z MOK-iem

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 17 lipca 20172 3575
Za nami drugi tydzień wakacji. Kolejne, wakacyjne dni mijają niepostrzeżenie - ten czas dzieci ze świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie spędziły na wesołej zabawie ciekawych doświadczeniach i... wycieczce.

Ładuję galerię...

W minionym tygodniu nie zabrakło  rozgrywek sportowych, teatralnych spotkań i kinowych seansów. O  edukację teatralną zadbał Teatr "Pacuś" z Łodzi na czele z Profesorem Pacyną i jego rodziną, a środowy seans filmowy pokazał dzieciakom, że nie ma wierniejszego przyjaciela niż ukochany psiak.

Tydzień jak zawsze zakończyła piątkowa wycieczka. Tym razem do Zoo Safari Borysew. Trzy godziny zwiedzania minęły dzieciakom jak jedna chwila, a najwięcej radości małym odkrywcom sprawiło mini zoo z kozami w roli głównej. 

 

 

inf. i zdj. OEA MOK

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

B ~B (Gość)20.07.2017 15:49

MIEJSKIE PRZECIĄGI
Niejednego już wywiały.
Choć taki był wspaniały...

20


gość ~gość (Gość)17.07.2017 19:41

a co w tym tygodniu?

00


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc