Drugi tydzień wakacji z MOK-iem

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 17 lipca 20172 3706
Za nami drugi tydzień wakacji. Kolejne, wakacyjne dni mijają niepostrzeżenie - ten czas dzieci ze świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie spędziły na wesołej zabawie ciekawych doświadczeniach i... wycieczce.

Ładuję galerię...

W minionym tygodniu nie zabrakło  rozgrywek sportowych, teatralnych spotkań i kinowych seansów. O  edukację teatralną zadbał Teatr "Pacuś" z Łodzi na czele z Profesorem Pacyną i jego rodziną, a środowy seans filmowy pokazał dzieciakom, że nie ma wierniejszego przyjaciela niż ukochany psiak.

Tydzień jak zawsze zakończyła piątkowa wycieczka. Tym razem do Zoo Safari Borysew. Trzy godziny zwiedzania minęły dzieciakom jak jedna chwila, a najwięcej radości małym odkrywcom sprawiło mini zoo z kozami w roli głównej. 

 

 

inf. i zdj. OEA MOK

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

B ~B (Gość)20.07.2017 15:49

MIEJSKIE PRZECIĄGI
Niejednego już wywiały.
Choć taki był wspaniały...

20


gość ~gość (Gość)17.07.2017 19:41

a co w tym tygodniu?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat