Dożynki w Czarnocinie [FOTO]

Strefa FMRegion Utworzono: Niedziela, 03 września 20174 5794
Rolnicy z Czarnocina świętowali w niedzielę dożynki gminno-parafialne. Był tradycyjny korowód, dożynkowy wieniec i stoiska kół gospodyń wiejskich.

Ładuję galerię...

- To był udany rok dla rolników z naszej gminy – powiedział w rozmowie z nami Roman Miksa, wójt gminy. - Rolnikom sprzyjała aura. Może tylko sadownicy odczuli przymrozki, ale sytuacja jest dobra – dodał wójt. Podobnego zdania jest Piotr Wojtysiak, wicestarosta piotrkowski który w rozmowie z nami powiedział: - Ten rok był dosyć dobrym rokiem, a to ze względu na wiosenne opady, które pozwoliły na zebranie bardzo dobrych plonów na terenie całego powiatu piotrkowskiego. Nasz teren omijały także nawałnice. Była jedna, ale ona na szczęście wydarzyła się już po żniwach – dodał wicestarosta.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.09.2017 21:58

Wolborzu tez byly dozynki a rzadnej wzmianki nie ma????

31


Kalska Wola:) ~Kalska Wola:) (Gość)04.09.2017 09:51

Brawo Bieżywody
Brawo Starościna
Brawo Starosta
:):):)

30


Rudy ~Rudy (Gość)03.09.2017 22:00

Super impreza!

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat