"Dostałam drugie życie". Piotrkowianka świadkiem zamachu w Barcelonie

Strefa FM Utworzono: Wtorek, 22 sierpnia 201717 13237
W czwartkowym podwójnym zamachu w Katalonii zginęło w sumie 15 osób, a 130 zostało rannych. Wśród ofiar są obywatele Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Włoch, Portugalii i Belgii. Naocznym świadkiem tego zdarzenia była piotrkowianka, pilotka wycieczek - Halina Kabzińska, która akurat w tym miejscu oprowadzała polską wycieczkę. A rozmawiał z nią reporter Strefy FM Jarosław Krak.

Ładuję galerię...

Pełny zapis rozmowy znajdziecie tutaj:

 




Zainteresował temat?

9

4


Komentarze (17)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ares1 ~ares1 (Gość)22.08.2017 18:04

Bochyński Irek też dostał :)))

311


Hiszpan ~Hiszpan (Gość)23.08.2017 18:06

Pani Halino podchodzi Pani zbyt heroicznie ponieważ zdjęcia z zamachu są już ok godzinę po nim. Kiedy policja, karetki i inne służby były już na miejscu, jeśli naprawdę była Pani tak blisko zdarzenia, jak to opisuje w wywiadzie, to gdzie są ranni ? Gdzie ciała ofiar zamachu ? Gdzie spanikowany, uciekający tłum ludzi, który powinien być na zdjęciach. Proszę najzwyczajniej w świecie przyznać się, że uciekała Pani razem ze wszystkimi innymi i nie robić z siebie nie wiadomo jakiego reportera bohatera. Poprzez ludzką tragedię próbuję się Pani wypromować w piotrkowskich mediach...

72


Brceloo ~Brceloo (Gość)23.08.2017 16:57

Pewne źródła donoszą, że za wszystkimi zamachami stoją producenci kredy.

20


Witek ~Witek (Gość)22.08.2017 16:10

Trzeba siedzieć w domu a nie szukać guza bo kto szuka to znajdzie wiedząc co może się przytrafić na lewackim zachodzie

1133


gość ~gość (Gość)22.08.2017 16:46

Pani Halina to niesamowita osobowość...
Mam to szczęście znać ją od lat...
Cudowny czlowiek, człowiek orkiestra
Pozdrawiam Robert Fj;)

93


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)22.08.2017 23:57

Jeszcze takie zdarzenia budzą szok, ale niedługo to spowszednieje, bo będzie tego coraz więcej. To element PLANU macherów od NWO. Islamizacja Europy jest celowym działaniem - to nie jest wcale spontaniczny proces. To zorganizowana, zakrojona na szeroką skalę akcja, możliwa dzięki cynizmowi polityków, pieniądzom banksterów i ciemnocie i naiwności wyborczego plebsu. Terroryści są jedynie narzędziem służącym do realizacji planu. Plan polega na tym, by społeczeństwo Europy wziąć krótko za mordę, zmieniając eurokołchoz w państwo policyjne. Zastraszone zamachami, ogłupiane od kilku pokoleń lewackimi ideologiami społeczeństwo, da politykom przyzwolenie (demokratycznie!) na permanentną inwigilację, poświęcając resztki swojej wolności dla wyimaginowanego "bezpieczeństwa". I nie będzie mieć ani wolności, ani bezpieczeństwa. Będzie jedynie ciągły strach i niepewność jutra. I społeczeństwo bez tożsamości narodowej, pamięci o dorobku swojej kultury, ogłupione medialną papką, wyzute z wszelkich tradycyjnych europejskich wartości.
Dla zaciemnienia prawdziwego planu, pozoruje się "walkę z terroryzmem". W ruch idą kredki, kolorowa kreda, tatuaże z pszczółkami i pochody lewaków wznoszących okrzyki: "Precz z homofobią!" i "Wincyj uchodźców! Wincyj!!!".
Żyjemy w samym centrum przełomowych wydarzeń historycznych, a jakieś 95% ludzi nie widzi, co się tak naprawdę wokół nich dzieje. Oglądają godzinami wiadomości w swoich telewizorach, ale nie wiedzą o co w tym chodzi, nie łączą faktów, wierzą populistom i wszelkiej maści "ekspertom" wynajętym do ogłupiania.
Zabawne to wszystko i straszne zarazem.

103


gość ~gość (Gość)22.08.2017 21:01

Jaki zamach , według TVN to incydent.

122


gość ~gość (Gość)22.08.2017 17:22

Może to znak od Boga by siedzieć na?

515