"Dostałam drugie życie". Piotrkowianka świadkiem zamachu w Barcelonie

Strefa FM Utworzono: Wtorek, 22 sierpnia 201717 13521
W czwartkowym podwójnym zamachu w Katalonii zginęło w sumie 15 osób, a 130 zostało rannych. Wśród ofiar są obywatele Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Włoch, Portugalii i Belgii. Naocznym świadkiem tego zdarzenia była piotrkowianka, pilotka wycieczek - Halina Kabzińska, która akurat w tym miejscu oprowadzała polską wycieczkę. A rozmawiał z nią reporter Strefy FM Jarosław Krak.

Ładuję galerię...

Pełny zapis rozmowy znajdziecie tutaj:

 


Zainteresował temat?

9

4


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ares1 ~ares1 (Gość)22.08.2017 18:04

Bochyński Irek też dostał :)))

311


Hiszpan ~Hiszpan (Gość)23.08.2017 18:06

Pani Halino podchodzi Pani zbyt heroicznie ponieważ zdjęcia z zamachu są już ok godzinę po nim. Kiedy policja, karetki i inne służby były już na miejscu, jeśli naprawdę była Pani tak blisko zdarzenia, jak to opisuje w wywiadzie, to gdzie są ranni ? Gdzie ciała ofiar zamachu ? Gdzie spanikowany, uciekający tłum ludzi, który powinien być na zdjęciach. Proszę najzwyczajniej w świecie przyznać się, że uciekała Pani razem ze wszystkimi innymi i nie robić z siebie nie wiadomo jakiego reportera bohatera. Poprzez ludzką tragedię próbuję się Pani wypromować w piotrkowskich mediach...

72


Brceloo ~Brceloo (Gość)23.08.2017 16:57

Pewne źródła donoszą, że za wszystkimi zamachami stoją producenci kredy.

20


Witek ~Witek (Gość)22.08.2017 16:10

Trzeba siedzieć w domu a nie szukać guza bo kto szuka to znajdzie wiedząc co może się przytrafić na lewackim zachodzie

1133


gość ~gość (Gość)22.08.2017 16:46

Pani Halina to niesamowita osobowość...
Mam to szczęście znać ją od lat...
Cudowny czlowiek, człowiek orkiestra
Pozdrawiam Robert Fj;)

93


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)22.08.2017 23:57

Jeszcze takie zdarzenia budzą szok, ale niedługo to spowszednieje, bo będzie tego coraz więcej. To element PLANU macherów od NWO. Islamizacja Europy jest celowym działaniem - to nie jest wcale spontaniczny proces. To zorganizowana, zakrojona na szeroką skalę akcja, możliwa dzięki cynizmowi polityków, pieniądzom banksterów i ciemnocie i naiwności wyborczego plebsu. Terroryści są jedynie narzędziem służącym do realizacji planu. Plan polega na tym, by społeczeństwo Europy wziąć krótko za mordę, zmieniając eurokołchoz w państwo policyjne. Zastraszone zamachami, ogłupiane od kilku pokoleń lewackimi ideologiami społeczeństwo, da politykom przyzwolenie (demokratycznie!) na permanentną inwigilację, poświęcając resztki swojej wolności dla wyimaginowanego "bezpieczeństwa". I nie będzie mieć ani wolności, ani bezpieczeństwa. Będzie jedynie ciągły strach i niepewność jutra. I społeczeństwo bez tożsamości narodowej, pamięci o dorobku swojej kultury, ogłupione medialną papką, wyzute z wszelkich tradycyjnych europejskich wartości.
Dla zaciemnienia prawdziwego planu, pozoruje się "walkę z terroryzmem". W ruch idą kredki, kolorowa kreda, tatuaże z pszczółkami i pochody lewaków wznoszących okrzyki: "Precz z homofobią!" i "Wincyj uchodźców! Wincyj!!!".
Żyjemy w samym centrum przełomowych wydarzeń historycznych, a jakieś 95% ludzi nie widzi, co się tak naprawdę wokół nich dzieje. Oglądają godzinami wiadomości w swoich telewizorach, ale nie wiedzą o co w tym chodzi, nie łączą faktów, wierzą populistom i wszelkiej maści "ekspertom" wynajętym do ogłupiania.
Zabawne to wszystko i straszne zarazem.

103


gość ~gość (Gość)22.08.2017 21:01

Jaki zamach , według TVN to incydent.

122


gość ~gość (Gość)22.08.2017 17:22

Może to znak od Boga by siedzieć na?

515


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat