Delfinki trzymają poziom

Czwartek, 29 grudnia 20169
Dla reprezentantów piotrkowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin to był bardzo udany rok, zakończony w świetnym stylu, podczas ostatnich startów Wiktoria Guść, Wiktoria Kowalska i Maja Gudź wywalczyły kolejne medale i pobiły kolejne rekordy.

Wiktoria Guść podczas zawodów w Bochni (basen 25 m), została najlepszą zawodniczką w kategorii open w stylach motylkowym, klasycznym i dowolnym wg punktacji Rudolpha. Wiktoria ustanowiła tam też dwa nowe rekordy okręgu na dystansie 50 i 100 stylem motylkowym (czas: 31.06 i 1:09.28).

Wiktoria Kowalska podczas swoich startów w Woli k/Miedźnej (basen 25 m) zdobyła dwa srebrne medale na dystansach 50 i 100 m stylem dowolnym (29.94 i 1:07.53), ustanawiając tym samym rekordy życiowe na tych dystansach. Ostatecznie Wiktoria zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt 12-letnich.

Maja Gudź podczas zawodów w Warszawie na dystansie 100 m (styl klasyczny) zajęła trzecie miejsce (1:22.18), a na dystansie 200 m stylem zmiennym uplasowała się na piątej pozycji (2:51.07). Również Maja poprawiła własne rekordy życiowe na tych dystansach.