Concordia: Cenny remis w Otwocku

Piątek, 24 kwietnia 20091
W meczu 26. kolejki II ligi grupy wschodniej walcząca o uniknięcie baraży Concordia Piotrków zremisowała na wyjeździe ze Startem Otwock 0:0.

Bohaterem meczu w zespole Concordii był bramkarz Szymon Gąsiński. W 71 minucie obronił rzut karny wykonywany przez Rafała Szweda. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Concordia mogła zapewnić sobie zwycięstwo. Strzał Marcina Juszkiewicza trafił jednak w słupek. Wcześniej dwie sytuacje zmarnował Hubert Górski. W najbliższą sobotę Concordia zmierzy się na własnym boisku z Nidą Pińczów, która w środę wyraźnie przegrała na własnym boisku z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:4. Początek meczu o 17:00.

START OTWOCK - CONCORDIA PIOTRKÓW 0:0