Co zarejestrowało czujne oko kamery?

ePiotrkowTomaszów Utworzono: Czwartek, 11 stycznia 20188 13231
Zawracanie samochodem na chodniku, picie alkoholu w miejscach publicznych, zażywanie narkotyków przy miejskiej fontannie – to wszystko zarejestrował miejski monitoring w Tomaszowie Mazowieckim.
Kadr z monitoringu / Tomaszów Mazowiecki

Od października 2017 roku (bo właśnie wtedy zaczął funkcjonować w Tomaszowie miejski monitoring) służby podjęły już 300 interwencji właśnie na podstawie tego, co pokazały kamery. Część z nich dotyczyła kradzieży, pobić czy omdleń. - Zatrzymano m.in. grupę, która wypłacała z bankomatu pieniądze kradzioną kartą płatniczą. Dzięki nowemu systemowi, mieszkańcy mogą czuć się bezpieczniej. Jak zapewnia Marcin Witko, kamer sukcesywnie będzie przybywać – czytamy na profilu Fb Kocham Tomaszów.

 

Zobaczcie, co zarejestrowały tomaszowskie kamery!!!

 


Zainteresował temat?

16

1


Komentarze (8)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość 40 ~gość 40 (Gość)12.01.2018 00:51

Piotrkowski monitoring jest tylko dla straży miejskiej. Nagrywa głównie ich interwencje jako materiał dowodowy. Nic w Piotrkowie nie jest dla mieszkańców. W Piotrkowie mieszkańcy mają płacić podatki żeby rządzący mogli realizować swoje wizje wmawiając nam że to dla naszego dobra lub bezpieczeństwa.

70


~gość ~~gość (Gość)11.01.2018 18:35

cos niesłychanego takie promowane miasto darmowe autobusy hybrydowe , pałac lodowy a tu żadnego zainteresowania tymi tematami tylko innymi jednak Piotrków jest nieosiągalny pod każdym względem

20


vadfvadfv ~vadfvadfv (Gość)11.01.2018 17:55

Z Piotrkowa nikt nie pokaże więcej nagrań bo się już boją, że będą mieli problemy tak jak po aferze z WP.

40


takijeden ~takijeden (Gość)11.01.2018 11:55

A może coś więcej z naszego podwórka? Co widział piotrkowski monitoring? Czy w ogóle coś widział?

231


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc