Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 12 stycznia 20172 2149
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.

Jeżeli chcesz sprawdzić się w roli radiowca i poprowadzić listę przebojów, to koniecznie weź udział w licytacji. Aukcja jest prowadzona na portalu Allegro. - Cena wywoławcza to 200 zł. Myślę, że nie jest zbyt wysoka. Kto przebije bieżącą kwotę, która będzie w trakcie finału, to wygrywa. Mamy przygotowane specjalne zaproszenie i co ważne, poprowadzenie programu odbędzie się w nowym studiu Strefy FM, które cały czas powstaje, więc będzie to dodatkowa atrakcja - mówi Darek Wojtysiak, autor programu.


Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piczun ~piczun (Gość)13.01.2017 20:29

Bambareła by se poprowadziła, może w radiu by jej lepiej poszło, bo w gazecinie cieńko przędzie, hłe hłe hłe

22


dj ~dj (Gość)12.01.2017 23:40

Super pomysl...ciekawe czyj..hmm..moze sprobowac..

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat