Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 12 stycznia 20172 2055
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.

Jeżeli chcesz sprawdzić się w roli radiowca i poprowadzić listę przebojów, to koniecznie weź udział w licytacji. Aukcja jest prowadzona na portalu Allegro. - Cena wywoławcza to 200 zł. Myślę, że nie jest zbyt wysoka. Kto przebije bieżącą kwotę, która będzie w trakcie finału, to wygrywa. Mamy przygotowane specjalne zaproszenie i co ważne, poprowadzenie programu odbędzie się w nowym studiu Strefy FM, które cały czas powstaje, więc będzie to dodatkowa atrakcja - mówi Darek Wojtysiak, autor programu.


Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piczun ~piczun (Gość)13.01.2017 20:29

Bambareła by se poprowadziła, może w radiu by jej lepiej poszło, bo w gazecinie cieńko przędzie, hłe hłe hłe

22


dj ~dj (Gość)12.01.2017 23:40

Super pomysl...ciekawe czyj..hmm..moze sprobowac..

10


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc