Brąz Marceliny podczas mistrzostw Europy

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 17 lipca 20172 3170
Marcelina Witek zawodniczka Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Europy U23 w Lekkiej Atletyce, które zakończyły się w miniony weekend w Bydgoszczy.
Fot.: Facebook.com/KS Polanik

Marcelina jest aktualną młodzieżową mistrzynią Polski, złoty medal wywalczyła kilka dni wcześniej, dlatego pojechała do Bydgoszczy w optymalnej dyspozycji i udowodniła, że w tym sezonie stać ją na rekordowe rzuty. W piątej kolejce oszczepniczka pobiła rekord życiowy (63.03), zwyciężyła Chorwatka, mistrzyni olimpijska Sara Kolak (65.12), a na drugim miejscu uplasowała się Słowaczka Anete Kocina (64.47).

 

Dzięki osiągniętemu rezultatowi Marcelina wypełniła wskaźnik PZLA na najbliższe mistrzostwa świata, które odbędą się od 4 do 13 sierpnia w Londynie.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obiektywny piotrkowianin II ~obiektywny piotrkowianin II (Gość)17.07.2017 11:48

Kiedy zobaczymy Marcelinę na stadionie Concordii podczas wykonywania dalekich rzutów ??

20


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc