Brąz Marceliny podczas mistrzostw Europy

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 17 lipca 20172 3251
Marcelina Witek zawodniczka Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Europy U23 w Lekkiej Atletyce, które zakończyły się w miniony weekend w Bydgoszczy.
Fot.: Facebook.com/KS Polanik

Marcelina jest aktualną młodzieżową mistrzynią Polski, złoty medal wywalczyła kilka dni wcześniej, dlatego pojechała do Bydgoszczy w optymalnej dyspozycji i udowodniła, że w tym sezonie stać ją na rekordowe rzuty. W piątej kolejce oszczepniczka pobiła rekord życiowy (63.03), zwyciężyła Chorwatka, mistrzyni olimpijska Sara Kolak (65.12), a na drugim miejscu uplasowała się Słowaczka Anete Kocina (64.47).

 

Dzięki osiągniętemu rezultatowi Marcelina wypełniła wskaźnik PZLA na najbliższe mistrzostwa świata, które odbędą się od 4 do 13 sierpnia w Londynie.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obiektywny piotrkowianin II ~obiektywny piotrkowianin II (Gość)17.07.2017 11:48

Kiedy zobaczymy Marcelinę na stadionie Concordii podczas wykonywania dalekich rzutów ??

20


reklama

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat