Bilardziści z Rękoraja nie zwalniają tempa

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 13 lipca 20173 3576
Kolejny medal zdobyła reprezentantka UKS Snikers Rękoraj podczas Międzynarodowego Festiwalu Bilardowego. Po złotym i srebrnym medalu juniorów Oli Burczyńskiej oraz Oskara Jamorskiego trzeci, tym razem brązowy krążek zdobyła Anita Sochacka (pierwsza z prawej), która rywalizowała w Międzynarodowym Pucharze Kobiet, odbywającym się podczas International Billiard Festival 2017 w Kielcach.
Fot.: UKS Snikers Rękoraj

W turnieju wzięły udział czołowe zawodniczki z Polski, Ukrainy oraz Białorusi. Anita zajmuje obecnie 6. miejsce w rankingu Polski kobiet.


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (3)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

IM ~IM (Gość)13.07.2017 23:41

Gratulacje Anito????

13


Pool bilard ~Pool bilard (Gość)13.07.2017 17:50

Miedzynarodowy Festiwal organizowany jest wlasnie raz w roku ale sa jeszcze inne turnieje rankingowe np PolTour Puchar Polski Kobiet czy Junior Tour po to by zawodnicy byli w rytmie gry

03


Monika B ~Monika B (Gość)13.07.2017 15:21

JAK DLA MNIE ZA często organizowane są tego rodzaju imprezy, (śmieszne to jest). Zalecam zorganizowanie raz do roku jak prawdziwe zawody!! a nie co miesiąc-dwa pic na wodę

51


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc