Bezpłatne zajęcia dla najmłodszych w Tom Fit Center

Strefa FM Utworzono: Niedziela, 16 lipca 20171 5128
Podczas wakacji najmłodsi mieszkańcy naszego regionu mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach w piotrkowskim klubie sportowym Tom Fit Center.

Ładuję galerię...

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieciaki w wieku od 3 do 16 lat.

 

 - Dzieciaki mogą u nas trenować zapasy w stylu wolnym, brazylijskie jiu-jitsu, kick-boxing oraz cross kids, czyli zajęcia ogólnorozwojowe, mogą także skakać na trampolinach. Bezpłatne zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia - zachęca Izabela Dłużewska, właścicielka klubu.

 

W każdych zajęciach uczestniczy od kilku do kilkunastu dzieciaków.

 

 - W dobie internetu w ten sposób chcemy walczyć z otyłością i schorzeniami narządów ruchu i wadami postawy wśród dzieci. Dzięki takim treningom dzieci są bardziej opanowane, nie przejawiają agresji w szkołach, czy na ulicy, ponieważ odreagowują pod kontrolą trenera. Pomagamy im również kształtować pewność siebie poprzez samokontrolę i samodyscyplinę- dodaje Radosław Grzybowski, jeden z klubowych trenerów.

 

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku od godziny 17.00.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fan ~fan (Gość)19.07.2017 04:15

Radosław Grzybicki trener, hahahahaha sam niech weżmie się za treningi bo ostatnio to dostaje w d...na zawodach i zajmuje końcowe miejsca w klasyfikacji.

10


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc