Bezpłatne zajęcia dla najmłodszych w Tom Fit Center

Strefa FM Utworzono: Niedziela, 16 lipca 20171 5273
Podczas wakacji najmłodsi mieszkańcy naszego regionu mog± uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach w piotrkowskim klubie sportowym Tom Fit Center.

Ładuję galerię...

W zajęciach mog± uczestniczyć dzieciaki w wieku od 3 do 16 lat.

 

 - Dzieciaki mog± u nas trenować zapasy w stylu wolnym, brazylijskie jiu-jitsu, kick-boxing oraz cross kids, czyli zajęcia ogólnorozwojowe, mog± także skakać na trampolinach. Bezpłatne zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia - zachęca Izabela Dłużewska, wła¶cicielka klubu.

 

W każdych zajęciach uczestniczy od kilku do kilkunastu dzieciaków.

 

 - W dobie internetu w ten sposób chcemy walczyć z otyło¶ci± i schorzeniami narz±dów ruchu i wadami postawy w¶ród dzieci. Dzięki takim treningom dzieci s± bardziej opanowane, nie przejawiaj± agresji w szkołach, czy na ulicy, ponieważ odreagowuj± pod kontrol± trenera. Pomagamy im również kształtować pewno¶ć siebie poprzez samokontrolę i samodyscyplinę- dodaje Radosław Grzybowski, jeden z klubowych trenerów.

 

Zajęcia odbywaj± się od poniedziałku do czwartku od godziny 17.00.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fan ~fan (Go¶ć)19.07.2017 04:15

Radosław Grzybicki trener, hahahahaha sam niech weżmie się za treningi bo ostatnio to dostaje w d...na zawodach i zajmuje końcowe miejsca w klasyfikacji.

10


reklama

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjątków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat