Angelika Sobala młodzieżową mistrzynią Polski

ePiotrkowKraj Utworzono: Środa, 08 listopada 201716 2776
Podopieczna trenera Marka Mazura nie zwalnia tempa, kilka dni temu wywalczyła tytuł młodzieżowej mistrzyni Polski w kickboxingu w formule full contact. Podczas imprezy w Kaliszu rywalizowali reprezentanci z 18 klubów z całej Polski.
Fot.: Mazur Team

Nie zabrakło tam również zawodników piotrkowskiej szkoły kickboxingu MAZUR Team, którzy reprezentowali sekcję zaprzyjaźnionego klubu KS Ziętek Team. Bardzo dużą niespodziankę ponownie sprawiła podopieczna trenera Marka Mazura - Angelika Sobala, która po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium w kategorii wagowej -65kg i tym samym kontynuuje pasmo zwycięstw. Z dobrej strony pokazał się również Maciej Ciotucha, który zdobył brązowy medal w kat. -81 kg. Po dobrej walce uległ bardziej doświadczonemu zawodnikowi, który ukończył imprezę na pierwszym miejscu.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (16)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.11.2017 17:52

Dzuwne, bo w komunikacie z zawodow na stronie zwiazku jest napisane ze to zawodniczka Z KLUBU Z KALISZA ? I co dwie zawodniczki startowaly w tych zawidach bo nie ma 3 miejsca ?

11


ken ~ken (Gość)10.11.2017 06:35

Prawda jest taka, że te zawody na które jeździ Mazur to nabijanie rekordu śmiesznymi osiągnięciami te osiągnięcia są tak poważnie traktowane w świecie sportów walki jak paszport polsatu na przejściu granicznym..piotrków ma tylko zapaśników, którzy osiągają bardzo dobre wyniki.

32


gość ~gość (Gość)10.11.2017 01:46

Chcę powiedzieć że to zawody PZKB jak jeździli na inne to źle było w komentarzach jak na pzkb też źle tylko na inny jest o wiele więcej zawodników na zawodach.

01


gość ~gość (Gość)09.11.2017 15:13

trafili do zlego trenera ci zawodnic a teraz nienawiść do trenera bedzie przkladac sie na nich

30


gość ~gość (Gość)08.11.2017 21:03

A teraz czekamy na zawistne komentarze ludzi. Gratulacje!

10


Karol ~Karol (Gość)09.11.2017 14:12

Gratulacje ! Uwielbiam dziewczynę, wesola , rozgadana , bezpośrednia i przede wszystkim bardzo zaradna i pracowita a w domu lekko tez nie miala. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow , trzymam kciuki ! Niczym się nie przejmuj !

30


gość1 ~gość1 (Gość)09.11.2017 10:33

tak zawistnych komentarzy nie brakuje, jak zawsze, jeżeli ktoś wkłada ciężką prace w przygotowania do zawodów czy to Puchar Polski czy Mistrzostwa Polski czy Europy, itp. nigdy przed zawodami nie wie ilu będzie miał przeciwników, aż do momentu zamknięcia list zgłoszeniowych i ważenia...ogarnijcie się to są godziny , dni, tygodnie przygotowań i wyrzeczeń , czy to zawodnik jest od Mazura , Ziętka czy Tomy....

31


Ziętek ~Ziętek (Gość)09.11.2017 07:36

Ale to nie jest zawodniczka piotrkowskiego klubu - tylko Ziętek Team Kalisz. Super mistrzostwa Polski - z ulicy można było mieć brązowy medal. Powód do dumy!

21


gość ~gość (Gość)08.11.2017 22:53

Nigdy nie zrozumiem dlaczego andzelika o tym nie mowi? z tego co widze to wszyscy sportowcy jakies swoje strony, facebok zawalony postami na ten temat. A od niej cierzko cokolwiek wyciagnac a jak pogadac to szybko konczy temat ??????? niby taka rozgadana i pozytywna dziewczyna sie wydaje, a co brak pewnosci siebie czy co

21


gość ~gość (Gość)08.11.2017 22:30

Czytać ze zrozumieniem zawodniczka Mazur Team sekcję KS Ziętek Taem.

10