Aktywne przedszkolaki w gminie Wolbórz

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 10 stycznia 20171 1986
Gmina Wolbórz w Przedszkolu Samorządowym realizuje projekt pn. „Aktywne przedszkolaki w gminie Wolbórz”. Urzędnicy zapraszają na bezpłatne zajęcia dla dzieci.

W ramach projektu realizowanego od września 2016 utworzone zostały dodatkowe miejsca wychowania przedszkolnego – nowa grupa przedszkolaków. Sfinansowane zostaną koszty wynagrodzenia nauczycieli, pomocy nauczyciela, opieki psychologa i logopedy oraz wyżywienia. Projekt obejmuje również przeprowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci: gimnastyki korekcyjnej, arteterapii, społeczno- emocjonalnych, terapeutycznych, korekcyjno-kompensacyjnych, kursów dla nauczycieli, doposażenie przedszkola w zabawki, pomoce dydaktyczne, zabawki do zabawy na świeżym powietrzu oraz meble.

Dzięki realizacji projektu „Aktywne przedszkolaki w Gminie Wolbórz” przedszkole oferuje bogatą ofertę BEZPŁATNYCH zajęć dodatkowych dla przedszkolaków. Co więcej, dla najmłodszych mieszkańców gminy (dzieci 3-4 lata) pobyt w przedszkolu oraz wyżywienie jest bezpłatne.

Projekt realizowany będzie do sierpnia 2017 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Całkowita wartość projektu wynosi 446.278,10 zł, dofinansowanie wyniosło 379.336,10 zł (85%).

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

maniek ~maniek (Gość)10.01.2017 12:17

szkoda, że dopiero teraz o tym piszą, bo projekt działa już od września...

00


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc