Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 18 lutego 201668 14681
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.

Ładuję galerię...

Dyplomy odebrało 38 absolwentów. Jest to piąty już rocznik, który kończył Akademię.

- Oprawa dzisiejszej uroczystości jest dla nas sygnałem, że władze miasta zauważają naszą działalność i wspierają ją – mówił J. Haering, który na uroczystość do Piotrkowa przyjechał wraz z żoną Miriam. - Czujemy się związani z regionem nie tylko dlatego, że tutaj znajduje się jeden z zakładów naszej grupy kapitałowej, ale przede wszystkim dlatego, że zatrudniamy ponad 2 tysiące pracowników, którzy mieszkają w tym mieście i tworzą jego najnowszą historię. Robienie interesów nie polega tylko i wyłącznie na zarabianiu pieniędzy, jest to również zasymilowanie się z lokalną społecznością, wzajemne wspieranie się i obustronne czerpanie z tego korzyści.

 

Rozmowa z Jurgenem Haeringiem, m.in. o jego planach wobec zakładów w Piotrkowie, w kolejnym numerze „Tygodnia Trybunalskiego”, w kioskach 24 lutego!


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (68)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mex ~mex (Gość)17.02.2017 13:47

tak, plusujcie, cieszcie się, że nas niemiaszki kolonizują, bo macie z czego spłacać kredyty-chwilówki. Rozumiem doskonale, że sytuacja w kraju i regionie jest słaba, ale cieszyć się z tego, że jesteśmy murzynami dla niemców? Za tą samą pracę w hearingu w niemczech dostaniecie 1,6 tys euro. Czemu tutaj tylko 1,8 tys zł? Polecam zaznajomić się z terminem "podczłowiek" niem. "untermenschen".
"Ojczyzno ma, tyle razy we krwi skąpana,
Ach, jak wielka dziś twoja rana,
Jakże długo cierpienie twe trwa!(...)"

10


Były pracownik ~Były pracownik (Gość)28.07.2016 21:58

Ja powiem tylko - zawsze odgórnie /J.G / był prykas aby wpisywać pozytywne komentarze na temat Firmy. Firma jest ok tylko brak kompetentnych ludzi do jej zarządzania - po trupach do celu, znaleźć kozła ofiarnego i na nim się wyżywać. Oj wiem coś o tym i to dużo.

40


Gm ~Gm (Gość)18.02.2016 21:21

Pracuje w Heringu i jakos nie czuje siejak niewolnik. Po co dajecie komentarze jak tu niby jest wam zle to. Jeden z drugim niech sie zwolnia bo taki ch.. Zaklad. Idz wykladac towar na polki w markecie za 800zl z umowa na zlecenie.

56


Erni ~Erni (Gość)18.02.2016 12:46

Wiecie co, fajny cyrk :) Ukończyłem techniku, zdałem maturę z egzaminem zawodowym, później studia też udało mi się ukończyć, ale pierwszy raz widzę by z prywatnej szkoły gdzie uczą na mechanika ale danej taśmy produkcyjnej, ludzie odbierali dyplom technika odpicowani jak by to Doktorat był :) Poprawiliście mi dzień, Dziękuję :)

2412


ares1 ares1ranga21.02.2016 09:07

Dla fanów Pana Haeringa :
Polskie firmy przewozowe, które od lat obsługiwały fabryki Volkswagena ulokowane na terytorium naszego kraju, w styczniu nagle potraciły kontrakty. Koncern po cichu polecił swoim zakładom w Polsce, by zlecenia szły do niemieckich przewoźników, nawet jeśli są drożsi - ujawnił na łamach "Rzeczpospolitej" prezes Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych Adam Jędrych... A Mówili, że kapitał nie ma narodowości. Kapitał może i nie ma, ale jego właściciele już tak.

80


Gm ~Gm (Gość)20.02.2016 17:05

Do Gm20. Jak ci tak zle to po co pracujesz . ja juz pracowalem w paru zakladach i nigdy mnie nie zwolnili bo bylem za dobry😃 zawsze sam sie zwalnialem. A skoro ci tak zle to masz kompleksy po prostu znajfz sobie prace z ktorej bedziesz zadowolony

13


zdzichu ~zdzichu (Gość)19.02.2016 09:18

P.s. dla wszystkich "zazdrośników" w tamtym roku absolwenci odbierali te dyplomy w Ambasadzie Niemiec w Warszawie ;) pozdrawiam

46


hhh ~hhh (Gość)19.02.2016 17:43

to jest egzamin Polsko -Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK) a nie zwykly egzamin na technika mechanika jest o wiele trudniejszy i dużo bardziej wartościowy. Jesli sie nie znacie i nic o tym nie wiecie nie komentujcie. Moze i ceremonia rozdania byla przesadzona ale to pomysł miasta

44


jarema ~jarema (Gość)19.02.2016 14:21

Haering Polska nie jest spółka akcyjną, jak blednie napisano, lecz spółką z o.o.

50


wiesiek ~wiesiek (Gość)19.02.2016 13:17

To mi magistra nie dawali w takiej oprawie jak tutaj ledwie technika.

72