800 gołębi na 800-lecie Piotrkowa

ePiotrkow Utworzono: Niedziela, 13 sierpnia 201737 6955
Punktualnie o 11:00 w niedzielę 13 sierpnia w niebo wzleciało 800 gołębi wypuszczonych podczas imprezy zorganizowanej w Rynku Trybunalskim. Oczywiście było to związane z obchodami 800-lecia Piotrkowa.

Ładuję galerię...

Piotrkowianie mogli też zobaczyć wystawę gołębi pocztowych i ozdobnych. Nie zabrakło tzw. championów piotrkowskich hodowców.  

 

Organizatorzy przygotowali w Rynku Trybunalskim również wiele innych atrakcji. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursie plastycznym, można było również zrobić sobie pamiątkową fotografię z królową Boną i królem Zygmuntem Starym.

 

Muzyczną atrakcją był występ piotrkowskiej Kapeli Spod Dębu.

 

Organizatorem wydarzenia był piotrkowski oddział Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych wspólnie z Urzędem Miasta.

 


Zainteresował temat?

5

7


Komentarze (37)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ARNOLD ~ARNOLD (Gość)28.08.2017 13:20

800 łódek Omega na Bugaju i 800 koncertów Omegi. 800 pomników i 800 obaleń pomników.
800 murków za muzeum i 800 rozbiórek tychże murków. 800 debat i 800 plebiscytów.

31


buuu ~buuu (Gość)13.08.2017 21:02

800 chlewni na 800 lecie!!!!

93


gość ~gość (Gość)13.08.2017 19:56

Osiemset razy wyczyścić ławki w Parku Poniatowskiego,gdyż deszcze solidne mijają Piotrków a ławki gównami ptasimi zabrudzone. "Wodzu piotrkowski" zajrzyj do tej piotrkowskiej oazy za cztery milliony...a sam ujrzysz

181


A ~A (Gość)23.08.2017 13:08

Brudne ławki i kosze bez dna.

30


Dron ~Dron (Gość)23.08.2017 13:01

800 porów.

30


manieck ~manieck (Gość)13.08.2017 23:08

Ja posadziłem 800 kapust. Robię event 800 głąbów na 800 lecie miasta.

120


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)14.08.2017 12:39

W 2016 roku piotrkowski Magistrat chwalił się, że imprezy związane z 800-leciem będą odbywać się cały rok, a okrągły jubileusz przejdzie do historii. Póki co jedyną dobrą imprezą był dzień ormiański. Reszta imprez to imprezy cykliczne organizowane co rok, ale teraz z przyszytą łatką 800-lecia. Nie wspomnę już o ocieraniu się o śmieszność, kiedy władze ogłaszały, że obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja też organizowane są z okazji 800-lecia miasta. Proponuję w obchody 800-lecie włączyć także hodowców kur. Pod koniec września będzie można zrobić wystawę najpiękniejszych ptaków a towarzyszyć jej będzie akcja "800 jaj na 800-lecie miasta".

101


ziwz ~ziwz (Gość)13.08.2017 15:48

jakie miasto takie ATRAKCJE

133


Witek ~Witek (Gość)13.08.2017 12:14

A ilu Ukraińców miasto sprowadziło na tą rocznicę bo patrząc po ulicach jest tego pełno tak jak w okolicznych gminach. Pora z tym skończyć Polska tylko dla Polaków

128


buuu ~buuu (Gość)14.08.2017 12:32

A może by tak ambitniej -wystarczy 8 fabryk na 800lecie i ludziom się będzie wiodło lepiej.

80