800 gołębi na 800-lecie Piotrkowa

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 10 sierpnia 201715 2362
13 sierpnia odbędzie się wyjątkowy pokaz w Rynku Trybunalskim. Punktualnie o 11 zostanie wypuszczonych 800 gołębi symbolizujących jubileusz miasta.

- Pan prezydent chciał, abyśmy przyłączyli się do obchodów 800-lecia miasta. Zdecydowaliśmy się na lot jubileuszowy, który odbył się 28 maja. Pięciu najlepszych hodowców zostało nagrodzonych pucharami. W najbliższą niedzielę natomiast czekają nas pozostałe atrakcje: wystawa gołębi pocztowych i ozdobnych oraz wypuszczenie 800 gołębi z serca piotrkowskiej Starówki - mówi Henryk Żegota, prezes piotrkowskiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Impreza rozpocznie się o 10. Przewidziane są również atrakcje historyczne dla dzieci i koncert Kapeli Spod Dębu.

 

fot. archiwum epiotrkow.pl


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (15)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.08.2017 17:15

Pierre
Gratuluję dobrego samopoczucia
Tak tak jak ktoś krytykuje to radzisz wypad z piaskownicy
To by było fajnie jakby wszyscy trąbili w tę samą trąbę
Takie kokosy dla posiadaczy każdego IQ to w korei północnej
Nikomu nie zabrać tylko tym co jest uczciwie i mądrze zarządzać a nie mediateki stawiać

01


gość ~gość (Gość)11.08.2017 10:06

Latajace szczury !

40


q ~q (Gość)11.08.2017 00:14

Nie ma chleba, to niech będą igrzyska. Nie macie chleba? Jedzcie ciastka!

40


gość ~gość (Gość)10.08.2017 21:25

Precz z gołębiami !!!!
Co za pomysł kretyński tyle obsr.....waczy a chodniki granitowe jeden s..f niedługo buty będą się kleić
Zamiast tych wszystkich darmowych zupek i innych prymitywnych atrakcji lepiej by dali mieszkańcom po 800 zł bo tu nedza: ostatnie miejsce wśód wszystkich miast powiatowych jak chodzi o średnie wynagrodzenie 75% średniej krajowej gdy w inyych miastach jak Jastrzębie Zdrój 140%
Przynajmniej byłoby na dentystę

81


mom ~mom (Gość)10.08.2017 13:51

Czy te gołębie są zdrowe ? ? ? ........ czy przebadane na nosicielstwo ptasiej grypy ......... wiosną kury miały szlaban na zagrodzie, a te fruwają w cały świat ......

41


gość ~gość (Gość)10.08.2017 20:03

Ja posadziłem 800 kapust. Robię akcje 800 głąbow na 800 lecie.

70


abc... ~abc... (Gość)10.08.2017 12:41

800 kup na 800 lecie miasta...Panie Prezydencie a może tak pod ten jubileusz wyremontować ul. Wojska Polskiego (stan straszny!!), zmobilizować służby do posprzątania miasta i uporządkowania zieleni miejskiej!!! "Pomnik" Rawity - Witanowskiego zarośnięty!!!

91


gość ~gość (Gość)10.08.2017 11:51

Darmowe parasole też będą?

51


abc ~abc (Gość)10.08.2017 11:31

Panie Prezydencie na jubileusz miasta postaw ławki w parku przy ul.A.Krajowej/Górna!!! Będą Ci dziękować emeryci z całego miasta! To nie tylko plac S-ni Barbórka! Drogie metalowe już są postawione teraz kolej na 80 drewnianych na kilku osiedlach! To będzie hołd 800 lecia dla ludzi starszych, bo takie jest nasze miasto - miasto emerytów!!!!

51


;) ~;) (Gość)10.08.2017 11:16

Pan Prezydent chciał...

41