7 medali zawodników Copacabany

Kraj Poniedziałek, 25 września 20172
Zawodnicy piotrkowskiego klubu brazylijskiego jiu jitsu Copacabana Piotrków Trybunalski w miniony weekend rywalizowali podczas VII Pucharu Polski NO GI w Luboniu. Do Piotrkowa przywieźli 7 medali.

Tomasz Rudzki zdobył złoty krążek w kategorii masters - brązowe pasy i brąz w kat. adult -73,5kg. Kamal Malikov wywalczył złoty medal w kat. masters - purpurowe pasy i srebro w kat. adult -73,5. Na drugim stopniu podium stanęli również Michał Tomala w kat. białe pasy -73,5 oraz Damian Rzepecki w kat. junior -71,5, natomiast Bartosz Budzisz zdobył brązowy medal w kat. junior -81,5. Z kolei Jacek Wojtaszak, Artur Motylski, Jędrzej Koriat i Gevor Vardanyan przegrali swoje walki o brązowe krążki.