55-latka wypadła z III piętra

PolicjaTomaszów Utworzono: Środa, 13 września 20171 9363
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 55-latki, która wypadła z III piętra w jednym z bloków w centrum Tomaszowa. Do tej sprawy została zatrzymana 63-letnia właścicielka mieszkania, w którym doszło do tragedii. Kobieta po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana.
fot. policja

Kobietę znaleziono na trawniku przed blokiem 12 września o godzinie 5.05 . Jak ustalili policjanci 55-latka wypadła z okna na III piętrze, została przewieziona do tomaszowskiego szpitala. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, nie udało się jej uratować zmarła. Na miejscu pod nadzorem miejscowej prokuratury pracowali tomaszowscy policjanci, którzy przesłuchali świadków, zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W mieszkaniu, z którego wypadła pokrzywdzona, była 63-letnia kobieta i jej partner, obydwoje byli pijani, pani miała 3,4 promila, a mężczyźnie alkotest wykazał 1,1 promila. Kobieta noc spędziła w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana na okoliczność tragedii, która wydarzyła się w nocy w jej mieszkaniu.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.09.2017 18:02

Dopalacze?

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat