41-letnia piotrkowianka oszukała firmę ubezpieczeniową

Policja KMP Piotrków Utworzono: Piątek, 12 stycznia 20181 6506
Oszukała towarzystwo ubezpieczeniowe na blisko 4 tysiące złotych. Pobierana od klientów gotówka, zamiast trafić na konto firmy, powiększała jej prywatny rachunek. Policjanci zatrzymali 41-letnią agentkę ubezpieczeniową.

Z ustaleń policjantów wynika, że piotrkowianka, prowadząc działalność gospodarczą, zawierała umowy ubezpieczenia, nie przekazując składek od swoich klientów. - Kobieta bez wiedzy zainteresowanych wypowiadała umowy ubezpieczenia, a pieniądze trafiały na jej konto. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy potwierdził, że 41-latka działała na podstawie umowy zawartej z jedną z firm ubezpieczeniowych na terenie kraju – informuje aspirant Ilona Sidorko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

 

Piotrkowianka usłyszała już zarzuty oszustwa oraz przywłaszczenia blisko 4 tysięcy złotych. Sprawa ma jednak charakter rozwojowy. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora rejonowego została objęta policyjnym dozorem.


Zainteresował temat?

14

1


Komentarze (1)

Komentowanie zostało wyłączone.
ech ~ech (Gość)12.01.2018 06:58

A to cwaniara.Co to ludzie nie wymyślą.

190


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc