To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich melomanów. VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Jana Paderewskiego odbędzie się w tym tygodniu (25-28 listopada) w piotrkowskiej Państwowej Szkole Muzycznej.
Mimo młodego wieku występuje już w największych salach koncertowych świata, a we wtorek (24 listopada) da koncert w piotrkowskim MOK-u przy Alei 3-go Maja 12. Wybitny izraelski pianista Roman Rabinowicz - bo o nim mowa - rozpocznie swoje tournee po województwie łódzkim właśnie w naszym mieście.
Na piątkowy wieczór muzyczny zapraszają Piotrkowskie Stowarzyszenie Jazzowe "Degress" oraz Kawiarnia Teatralna w Piotrkowie.
Zespół Kindla wraca z nową płytą. Już w najbliższy piątek w Strefie FM Piotrków Marcin i Robert Kindla spotkają się z najwierniejszymi fanami.
Już w najbliższy czwartek, 19 listopada o godz. 16 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się prezentacja artystyczna „Bliżej natury”.
Już w najbliższą niedzielę chór „Mały gospel” wystąpi w kościele farnym w Piotrkowie.
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 22 listopada (niedziela) o godz. 17:00 do obejrzenia kolejnego spektaklu na Scenie Regionalnej Teatru im. Stefana Jaracza.
„Smaki Europy” to tytuł konkursu organizowanego 19 listopada przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Na wernisaż wystawy III Międzynarodowych, Plenerowych Spotkań Fotograficznych "Wschód-Zachód 2009" zapraszają Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie i Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne "Fcztery".
Projekt przestrzenny Tomasza Sikorkiego oglądać będzie można od dzisiaj w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat