Piotrków: Wieczór autorski J. Nożownik w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na WIECZÓR AUTORSKI I PROMOCJĘ TOMIKU POEZJI JANINY NOŻOWNIK pt.”KONSYGNACJA MARZEŃ”
Od 15 lipca 2010 r. czynna będzie wystawa rysunku belgijskiego artysty Luca Canona.
Artyści z Busoli nagrodzeni i wyróżnieni
W miniony weekend grupa teatralna BUSOLKA zdobyła Złotą Miniaturę podczas XI Ogólnopolskiego Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY 2010.
ODA: Wystawa studentów  ASP z Łodzi
Wystawa studentów pracownia papieru ASP z Łodzi rozpocznie się w czwartek 17 czerwca 2010 r. o godz. 18.00 w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych (ul. Sieradzka 8).
Z Sulejowa pod Grunwald obchody 600-lecia bitwy pod Grunwaldem
25 CZERWCA 2010 r. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OPACTWA CYSTERSÓW NA PODKLASZTORZU.
W weekend na piotrkowian czekały imprezy
W najbliższy weekend odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń w ramach Dni Piotrkowa.
Dni Ziemi Piotrkowskiej w Wolborzu i Gorzkowicach
Widowisko historyczne „Przybycie Króla Jagiełły do Wolborza” 11 czerwca 2010 roku w wolborskiej kolegiacie zainauguruje organizowane już po raz drugi Dni Ziemi Piotrkowskiej.
Bohdan Łazuka z występem w Piotrkowie
W piątek 11 czerwca o godzinie 20.30 w gospodzie Vojak Svejk (ul. Szewska 2) swój autorski recital zaprezentuje Bohdan Łazuka.
Powiatowy Odpust u Bernardynów
Gwardian Klasztoru Ojców Bernardynów o. Dawid Postawa i Starosta Piotrkowski Stanisław Cubała zapraszają na Odpust Matki Bożej Piotrkowskiej w dniu 1 czerwca 2010 roku od godziny 10.00 do 18.00.
Dzień Dziecka W Focus Mall Piotrków Trybunalski
W niedzielę 30 maja galeria Focus Mall zamieni się w kolorowy plac zabaw. Wszystkie dzieci przywita klaun Piotruś, który zabierze najmłodszych w niezwykłą krainę zabawy i uśmiechu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat