W Miejskim Ośrodku Kultury 8 lipca w godzinach 11.00 -15.00 odbędzie się casting do filmu historycznego „Bitwa Warszawska 1920” w reżyserii Jerzego Hoffmana , którego część scen będzie kręcona w Piotrkowie.
Cykl wystaw o Piotrkowie i piotrkowianach
„Piotrków i Piotrkowianie anno Piotrkoviensis 793” to wystawa zorganizowana przez towarzystwo fotograficzne F4.
Już w ten weekend impreza z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości. W programie m.in. koncerty zespołów rockowych, grill w amerykańskim stylu, konkursy, a także niespodzianka dla urodzonych 4. lipca.
Choć do festiwalu “Nadzieja” jeszcze daleko (tegoroczna, siódma już edycja odbędzie się w dniach 3 - 5 września), jednak już dziś informujemy, że w ramach VII Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej “Nadzieja” zorganizowane zostanie Forum Rodziny, do udziału w którym można zapisać się już teraz.
Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5 - 15 lat na spotkania wakacyjne.
Piotrków: Wieczór autorski J. Nożownik w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na WIECZÓR AUTORSKI I PROMOCJĘ TOMIKU POEZJI JANINY NOŻOWNIK pt.”KONSYGNACJA MARZEŃ”
Od 15 lipca 2010 r. czynna będzie wystawa rysunku belgijskiego artysty Luca Canona.
Artyści z Busoli nagrodzeni i wyróżnieni
W miniony weekend grupa teatralna BUSOLKA zdobyła Złotą Miniaturę podczas XI Ogólnopolskiego Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY 2010.
ODA: Wystawa studentów  ASP z Łodzi
Wystawa studentów pracownia papieru ASP z Łodzi rozpocznie się w czwartek 17 czerwca 2010 r. o godz. 18.00 w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych (ul. Sieradzka 8).
Z Sulejowa pod Grunwald obchody 600-lecia bitwy pod Grunwaldem
25 CZERWCA 2010 r. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OPACTWA CYSTERSÓW NA PODKLASZTORZU.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat