„Smaki Europy” to tytuł konkursu organizowanego 19 listopada przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Na wernisaż wystawy III Międzynarodowych, Plenerowych Spotkań Fotograficznych "Wschód-Zachód 2009" zapraszają Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie i Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne "Fcztery".
Projekt przestrzenny Tomasza Sikorkiego oglądać będzie można od dzisiaj w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie.
Renatę Dancewicz znaną m.in. z takich filmów jak Pułkownik Kwiatkowski czy Komedia małżeńska, a także z seriali telewizyjnych już niebawem będzie można zobaczyć na deskach piotrkowskiej sceny Teatru im. Stefana Jaracza. Spektakl TUTAM z jej udziałem prezentowany będzie 24 października.
Program VII Trybunałów Kabaretowych
Od 15 do 18 października Piotrków po raz siódmy stanie się kabaretową stolicą Polski. Piotrkowską publiczność rozśmieszać będą m.in. Zenon Laskowik, Łowcy.B i Kabaret Hrabi.
Operetka w Piotrkowie
02.10.2009 10:37
W przyszłą niedzielę operetka na piotrkowskiej scenie.
Z takim przeświadczeniem odjeżdżali w ubiegły piątek uczestnicy międzynarodowej konferencji naukowej „W kręgu twórczości Karoliny Kusek dla dzieci. W 70. rocznicę urodzin Poetki” zorganizowaną w Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim.
Orkiestra dęta działająca od roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie, a wcześniej przez lata przy FMG Pioma, rozpoczęła nowy sezon i obecnie prowadzi nabór muzyków.
Radomsko: Klezmerzy w ramach Kolorów Polski
W najbliższą sobotę X Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski" ponownie odwiedzi nasz region. Tym razem muzycy przyjadą do Radomska, by zaprezentować muzykę klezmerską.
Wernisaż wystawy rzeźb Bogdana Wajberga to jedna z wrześniowych propozycji piotrkowskiego Ośrodka Działań Artystycznych. Odbędzie się on w najbliższy czwartek w siedzibie ośrodka przy ul. Dąbrowskiego 5.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat