Jarmark Rękodzieła Artystycznego w Focus Mall
Już w najbliższy weekend od 5 do 7 marca w galerii handlowo - rozrywkowej Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będzie można zakupić najpiękniejsze rękodzieła.
To dobra informacja dla wszystkich fanów muzyki jazzowej. Już w tę sobotę (27 lutego) w piotkowskim Muzeum nastąpi druga odsłona koncertowego cyklu JAZZ SCENA ZAMEK, który w styczniu rozpoczął występ projektu Tymański Jazz Experience. Tym razem zgromadzoną w zamkowej sali publiczność w muzyczną podróż zabierze formacja Mazolewski Quintet.
Piotrków: Czwartek na jazzowo
W ostatni czwartek 25 lutego wielbiciele jazzu mieli nie lada gratkę. W Ośrodku Działań Artystycznych przy ulicy Sieradzkiej odbył się koncert klarnecisty Jacka Delonga oraz pianisty i kompozytora Witolda Janiaka.
Klarnecista i saksofonista Jacek Delong i pianista Witold Janiak zagrają dziś wspólny koncert w siedzibie piotrkowskiego Ośrodka Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8. Otworzą tym samym nowy jazzowy cykl koncertowy w naszym mieście.
Z przyczyn niezależnych od Miejskiego Ośrodka Kultury, dzisiejszy spektakl pt. „Produkt” nie odbędzie się.
"Jestem Ofelia" - taki tytuł nosi wystawa Agnieszki Kowalskiej-Owczarek, którą można oglądać obecnie w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Dąbrowskiego 5 w Piotrkowie. Prace łódzkiej artystki przedstawiają kobiece ciała, których budulcem są spreparowane rośliny.
14 lutego jak to nowa u nas tradycja głosi co zza wód wszelakich ponownie przybyła na stary kontynent w dzień św. Walentego patrona zakochanych Galeria Focus Mall zaprasza wszystkich na Paryskie Walentynki. Na ten dzień Galeria zamieni się w gwieździste bulwary pełne drżących szeptów miłości i w godzinach od 14 do 19 będzie można spędzić tu niezwykłe popołudnie.
Zimowe ferie z Focus Mall Piotrków Trybunalski
Galeria Focus Mall pamiętając zawsze o naszych młodych Klientach zaprasza wszystkie dzieci i młodzież szkolną na FERIE Z FOCUS MALL. Od 15 do 20 lutego na każdy dzień zaplanowano różne atrakcje.
Najwyższa pora zaplanować walentynkowy wieczór. Ciekawą propozycję ma dla zakochanych (i nie tylko) piotrkowski MOK. W Dzień Św. Walentego (14 lutego) w sali widowiskowej przy alei 3-go Maja 12 odbędzie się koncert piosenek Seweryna Krajewskiego w wykonaniu pochodzących z Piotrkowa artystów.
Utwory Mozarta, Haendla, Vivaldiego i innych znanych kompozytorów będzie można usłyszeć podczas kolejnego piotrkowskiego wieczoru muzycznego, który odbędzie się w nadchodzącą niedzielę (7 lutego) w Kościele Akademickim Panien Dominikanek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat