Spektakl
Już w najbliższą niedzielę o godz. 19.00 w piotrkowskim MOK-u spektakl „Produkt”.
Sagit Zilberman zagra w Piotrkowie
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na koncert ENTHUZJAZZM "Projekt Grzegorza Rogali/P.G.R.", czyli brzmienie jazzu, muzyki klezmerskiej i world music. Koncert odbędzie się 1 kwietnia o godz. 19.30 w galerii przy Sieradzkiej 8.
Piotrków: “Ćwiczenia z pamięci” w ODA
- Jedną ze ścieżek działalności Ośrodka Działań Artystycznych jest prezentacja artystów, którzy związani są z Piotrkowem, a tworzą gdzieś w Polsce. Taką osobą jest właśnie Ludwika Gnyp – bardzo głęboko zakorzenioną w Piotrkowie.
Nowy sezon artystyczny przyniósł stowarzyszeniu Busola wiosenny sukces. Grupa teatralna iKROPKA (poza kwalifikacją podczas VIII Młodzieżowych Zatargów z Teatrem) zdobyła w Zgorzelcu główną nagrodę (ex aequo z teatrem Pro.Scenium z Wrocławia).
Komediowy hit teatru Buffo w Piotrkowie
Szymon Bobrowski, Cezary Kosiński, Łukasz Simlat, Dominika Figurska, Olga Bołądź i Karolina Nolbrzak rozbawili piotrkowską publiczność jak mało kto. Komedia sytuacyjna “Boeing, Boeing” w ich wykonaniu to bez wątpienia jedno z najlepszych przedstawień, jakie zagrano na piotrkowskiej scenie od chwili jej reaktywowania. Największy aplauz wśród widzów oglądających spektakl, jak najbardziej zasłużenie, wzbudził Cezary Kosiński w roli... zaciągającej wschodnim akcentem gosposi Nadii...
ODA: Ostatni gasi światło
"Ostatni gasi światło" to kolejna propozycja Ośrodka Działań Artystycznych. Na wernisaż wystawy Magdaleny Rakowskiej-Mikuckiej ODA zaprasza 18 marca (godz. 19) do galerii przy Dąbrowskiego 5.
W wyjątkowy sposób święto kobiet uczcili słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie. Koło Literackie UTW zorganizowało wieczór autorski Jolanty Łopusiewicz. Spotkanie z początkującą poetką zatytułowane "...słowem i pędzlem malowane" odbyło się w poniedziałek w galerii "U Panien".
ODA: Ćwiczenia z pamięci
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na wernisaż wystawy prac Ludwiki Gnyp.
Bajeczki dla matek, żon i kochanek
Mariusz „Marchewa” Marchlewicz – fotografia i Stach Gayda - pastel - na wystawę dwóch piotrkowskich artystów zaprasza Ośrodek Działań Artystycznych.
Andrzej Rzepliński z wizytą w Piotrkowie
- To tak jakby dziś terrorystów z Al-Kaidy ubrać w togi i posadzić za stołem sędziowskim. W takim systemie sądzono generała Fieldorfa... – mówił Andrzej Rzepliński, szef Trybunału Konstytucyjnego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat