Happening w Rynku Trybunalskim, a także wernisaże wystaw oraz koncerty. To główne atrakcje, jakie Loża Kulturalna Stare Miasto przygotowała dla wszystkich Pań, ale nie tylko z okazji Dnia Kobiet.
Utwory ze swojej najnowszej płyty zagra już w najbliższy poniedziałek w Tomaszowie Maz. piotrkowska grupa poetycko-muzyczna "Przeznaczenie".
Po raz drugi będzie można zobaczyć w Piotrkowie operetkę. Pierwszy koncert cieszył się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, że zaskoczył nawet samych organizatorów.
13 lutego uroczyście otworzy swoje podwoje Ośrodka Działań Artystycznych. Inauguracja ośrodka potrwa dwa dni.
Prace najwybitniejszego polskiego pejzażysty Romana Kochanowskiego będzie można zobaczyć już od piątku w piotrkowskim Muzeum.
Komendant Środowiskowego Hufca Pracy w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dzieci i młodzież ze środowiska lokalnego na ferie zimowe. Zajęcia w ramach ferii odbywać się będą na terenie hufca, ul. Przemysłowa 25 w dniach 26-30.01.2009 i 02-06.2009 roku w godzinach 10.00-14.00.
W ramach współpracy z Teatrem Jaracza w Łodzi na piotrkowskiej scenie teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury już w najbliższą niedzielę zostanie zaprezentowany kolejny spektakl. Tym razem "Prześwit" Davida Hare'a w reżyserii Jacka Orłowskiego.
Zaprezentują nie tylko kolędy i pastorałki które doskonale znamy, ale również te własnego autorstwa. Już w najbliższą niedzielę w kościele Panien Dominikanek swój koncert zagra piotrkowski zespół "Przeznaczenie".
"Między formą a treścią" - to tytuł wystawy piotrkowianki Magdaleny Olszewskiej. Wernisaż odbędzie się dzisiaj w galerii u Panien w kościele Akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie.
Dziś w salach piotrkowskiego Muzeum odbędzie się koncert "W nastroju świątecznym" Skarby muzyki romantycznej, podczas którego będzie można usłyszeć kolędy i pastorałki.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc