Rekordowe zwycięstwo mistrza Polski
Każdy inny wynik niż wygrana zespołu AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski z drużyną Lotto Zapasy Bydgoszcz byłby niespodzianką, ale tak wysokie zwycięstwo zaskoczyło chyba nawet trenerów piotrkowskiego zespołu. Mistrz Polski wygrał to spotkanie 35:0 (97:5), aż siedem walk kończąc przed czasem.
...a reprezentanci PSSW Tom-Center w Radomsku
Andrzej Sabaciński i Tomasz Lasota, zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wygrali swoje walki podczas II Gali Boksu o puchar starosty Powiatu Radomszczańskiego Andrzeja Pluteckiego. Gala odbyła się 28 października w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.
Bokserskie sukcesy piotrkowskich kickbokserów: zawodnicy Mazur Team walczyli w Grudziądzu...
Zawodnicy Piotrkowskiego klubu MAZUR Team rywalizowali podczas Międzynarodowego Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w boksie, który odbył się w Grudziądzu, kilka dni później w tym samym mieście zorganizowano Puchar Polski Kadetek i Juniorek oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie Kobiet. Ostatecznie reprezentanci piotrkowskiego klubu przywieźli z Grudziądza dwa krążki.
Wygraj bilet na mecz Polska-Urugwaj
VII Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 4 listopada.
 Piotrkowianie wicemistrzami Polski Rugby League 2017
Zawodnicy Watahy, jedynej piotrkowskiej drużyny grającej w Rugby League zostali wicemistrzami Polski. W meczu finałowym, który odbył się w Bełchatowie na stadionie Powiatowego Centrum Sportu, piotrkowianie ulegli najstarszej drużynie, grającej w tę odmianę rugby, czyli łódzkim Srokom 0:54.
Adrian Malicki Show
30.10.2017 12:12
 Adrian Malicki Show
W meczu przedostatniej kolejki rundy jesiennej, grający w piotrkowskiej okręgówce poloniści pokonali na wyjeździe Zapał Krzętów 4:2 (2:1). Wszystkie bramki dla piotrkowskiego zespołu zdobył Adrian Malicki. Polonia awansowała na trzecie miejsce w tabeli.
Piotrcovia przegrała z liderem
Początek spotkania w Lubinie nie był dla Piotrcovii udany, w 17. minucie podopieczne trenera Rafała Przybylskiego przegrywały z tamtejszym Zagłębiem już 4:12, ostatecznie udało im się zniwelować przewagę gospodyń, ale wyrównać już nie zdołały.
Concordia liderem po I rundzie
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Concordia 1909 Piotrków Trybunalski pokonali w meczu na szczycie piotrkowskiej klasy B (gr. I) dotychczasowego lidera MKGS II Drzewica 2:1 (0:1) i przezimują na fotelu lidera.
Gladiatorzy wracają do Piotrkowa
Piotrkowscy zapaśnicy w ostatnim w tym roku meczu we własnej hali zmierzą się z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz. Faworytem oczywiście będzie AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski, podopieczni trenera Michała Jaworskiego liczą na gorący doping.
Polanik pomaga nie tylko zawodowcom
Pięcioro uczniów piotrkowskich szkół, uczestniczących w zawodach lekkoatletycznych, otrzymało nagrody od przedstawicieli firmy Polanik.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc