Emocje w turnieju trambambuły
W piątek 26 stycznia w pubie "Ósemka" odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa w futbolu stołowym (trambambule). W zawodach uczestniczyło 12 dwuosobowych drużyn.
 Juniorki Piotrcovii rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski
Nie tylko seniorki Piotrcovii będą w weekend walczyć o punkty, w piątek w Piotrkowie rozpocznie się jeden z turniejów, organizowanych w ramach 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek. Młode zawodniczki Piotrcovii rozegrają trzy mecze.
II Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa w trambabule
W piątek 26 stycznia odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa w futbolu stołowym (trambambule). Impreza odbędzie się w pubie "Ósemka" przy ul. Słowackiego 149.
Piotrkowianin wygrał wojnę nerwów
Piotrkowianin wygrał w środę pierwszy mecz w tym roku, podopieczni trenera Dmytro Zinchuka pokonali we własnej hali KPR Legionowo 23:22 (12:11) , choć do końca było nerwowo, ponieważ wynik niemal cały czas oscylował wokół remisu, a 20 sekund przed końcem spotkania goście mogli wyrównać, lecz popełnili błąd w ataku.
Ping Puk po raz drugi
24.01.2018 14:16
Druga edycja turnieju tenisa stołowego pod hasłem PING PUK odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 stycznia w Uszczynie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.
Zapaśnicy AKS Madej Wrestling Team szlifują formę przed najważniejszymi meczami
Kolejny ligowy pojedynek, w którym AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzy się z Budowlanymi Łódź dopiero 27 lutego, nie znaczy to jednak, że zawodnicy piotrkowskiej drużyny odpoczywają. Sześcioro z nich uczestniczy lub uczestniczyło w zgrupowaniach reprezentacji narodowych.
Mateusz Góralski opuści Piotrkowianina
W przyszłym sezonie skrzydłowy piotrkowskiej drużyny wróci do swojego macierzystego klubu – Orlenu Wisły Płock. 24-latek jest w tym sezonie jednym z czołowych zawodników zespołu Dmytro Zinchuka i na pewno niełatwo będzie go zastąpić.
Nowe twarze w Piotrcovii
23.01.2018 15:24
Nowe twarze w Piotrcovii
Na wniosek prezesa Miejskiego Klubu Sportowego Piotrcovia Piotrków Trybunalski, członkowie Zarządu podjęli decyzję o powołaniu Mirosława Laskowskiego na stanowisko społecznego doradcy prezesa. Z kolei Łukasz Gruszecki objął społeczne stanowisko kierownika zespołów młodzieżowych ponadto ma się zająć sprawami marketingu i promocji klubu.
Faworyci nie zawiedli
21.01.2018 19:41
Faworyci nie zawiedli
Podobnie jak przed rokiem także i w finale VIII Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Chrobrego wygrali zawodnicy zespołu Mamrot Wilkowyje i reprezentantki I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem ci pierwsi pokonali 2:1 Kombajn Szczerców, natomiast uczennice „Chrobrego” wygrały 2:1 z Fuksiarami.
Bez niespodzianek w Puławach i Lublinie
Sobotnie mecze ligowe szczypiornistów Piotrkowianina i piłkarek Piotrcovii zakończyły się porażkami piotrkowskich zespołów. Podopieczne trenera Rafała Przybylskiego przegrały w Lublinie z aktualnym liderem rozgrywek 21:30 (9:14), natomiast panowie ulegli w Puławach tamtejszym Azotom 26:33 (10:15).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat