Piłkarki ręczne Piotrcovii zrobiły wspaniały prezent swojemu trenerowi Januszowi Szymczykowi i wyraźnie pokonały jego poprzedni zespół 30:23 (13:10).
Focus Park-Kiper: Stracili fotel lidera
Tylko przez pierwszy kwadrans spotkania 7. kolejki ekstraklasy szczypiornistów Vive Kielce - Focus Park-Kiper można było mieć złudzenia co do końcowego wyniku. W 14 minucie po bramce Łukasza Białaszka było 8:7 dla gospodarzy. Od tego momentu zespół Bogdana Wenty zaczął kontrolować wydarzenia na placu gry. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem Vive 19:11.
Pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie odnieśli piłkarze Skalnika Sulejów. Skalnik odbil się od ligowego dna dzięki zwycięstwu nad rezerwami Omegi Kleszczów. To było jednocześnie pożegnanie się z zespołem dla trenera Skalnika Dariusza Różyckiego.
ALPN: Zmiana lidera
06.10.2008 08:48
Haftina nowym liderem w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Piłkarze tej drużyny wygrali piąty mecz z rzędu, pokonując Marbud 3:2. Zwycięstwo nowemu liderowi zapewnił Łukasz Wołonkiewicz, który strzelił wszystkie bramki. Niezwykle zacięte było spotkanie Barwilu-Omegi z Gramini. Obrońcy tytułu mistrzowskiego grali bez swojego najskuteczniejszego zawodnika, Włodzimierza Robaszka i byli o krok od przegranej. Remis uratował Jacek Kościański.
W Wolborzu też grają
03.10.2008 08:57
Pięć zespołów bierze udział w amatorskich rozgrywkach Emik Ligi. Rozegrano już trzecią kolejkę.
Cztery zwycięstwa i remis to dorobek piłkarek ręcznych Piotrcovii po pięciu kolejkach sezonu ligowego 2008/2009. Dorobek ten daje naszym szczypiornistkom drugie miejsce w tabeli tuż za mistrzem Polski z Lublina. W piątej kolejce nasz zespół wygrał w Chorzowie z Ruchem.
Dziewiętnaste z rzędu ligowe zwycięstwo na własnym boisku odnieśli szczypiorniści Focus Park-Kipera Piotrków. W spotkaniu 5. kolejki ekstraklasy piotrkowianie wyraźnie pokonali AZS AWFiS Gdańsk 34:23 (14:11).
Cztery medale wywalczyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków w mistrzostwach Polski seniorów, które rozegrane zostały na matach we Wrocławiu. Indywidualnym mistrzem kraju, już po raz piąty w swojej karierze, został Michał Jaworski w wadze do 84 kilogramów.
ALPN: Kto zatrzyma mistrzów?
20 strzelonych bramek w czterech zwycięskich meczach i zaledwie...jedna stracona. To dorobek obrońców tytułu mistrzowskiego Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, zespołu Barwilu-Omegi. Liderzy rozgromili Drewmal aż 5:0, a cztery bramki do swojego dorobku dorzucił etatowy król strzelców ligi, Włodzimierz Robaszek. Kompletem punktów, po czterech kolejkach, może pochwalić się także Haftina. Zespół ten pokonał, po ciężkiej walce, drużynę Gramini 2:1. Po wysokim zwycięstwie nad Emersonem na szóste miejsce w tabeli awansował PEUK-Roka.
Najwyższe zwycięstwo odniósł z Piotrcovią trener Janusz Szymczyk. Dziś jego drużyna bez najmniejszych problemów i ku radości Klubu Kibica pokonała ligowego outsidera Słupię Słupsk 41:20 (21:8).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat