Andrzej Bystram trenerem Piotrcovii
Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia, seniorski zespół Piotrcovii w przyszłym sezonie będzie prowadził Andrzej Bystram, który zastąpi duet Agata Wypych-Robert Sobór.
Ostatni wyjazd zakończony porażką
Piotrcovia przegrała w ostatnim wyjazdowym meczu w tym sezonie z Koroną Handball Kielce 28:30 (15:17), o porażce piotrkowskiego zespołu zdecydował ostatni kwadrans tego spotkania. W sobotę, 19 maja piotrkowianki zakończą sezon, podejmując KPR Ruch Chorzów.
Już w sobotę poznamy najlepszą szóstkę
Wielki finał Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR 2017/2018 odbędzie się w sobotę, 12 maja w Centrum Rekreacyjnym przy ulicy Belzackiej 108/110 w Piotrkowie Trybunalskim. Najpierw jednak poznamy zdobywcę brązowego medalu.
Młodzi piłkarze uczczą rocznicę odzyskania niepodległości
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 maja w Piotrkowie Trybunalskim, na stadionie przy ulicy Broniewskiego. Oprócz piotrkowskich zespołów o zwycięstwo będą rywalizować również dwie drużyny z Ukrainy.
Mobilna Akademia Młodych Orłów zawitała do Piotrkowa, a kiedy ruszy ta stacjonarna?
W kwietniu w Gorzkowicach zainaugurowano nowy projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej pod nazwą Mobilna Akademia Młodych Orłów, w ramach którego trenerzy wytypowani przez PZPN organizują treningi dla najzdolniejszych młodych piłkarzy. W poniedziałek podobne szkolenie odbyło się w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestniczyli w nim zawodnicy czterech piotrkowskich klubów: UKS Akademia Piłki Nożnej, PKS Polonia Piotrków Trybunalski, UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski oraz UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
Turniej w boccię w hali Relax [WYNIKI]
Już po raz XIII w Piotrkowie rozegrano integracyjny, indywidualny turniej w boccię. Uczestnicy podzieleni zostali na dwie grupy: osoby niepełnosprawne oraz poruszające się o własnych siłach.
...ale piotrkowscy zawodnicy nie wykorzystali potknięć swoich najgroźniejszych rywali i podobnie jak MGKS II Drzewica i IKS Inowłódz, przegrali swój ostatni mecz z WOY Bukowiec Opoczyński 0:2 (0:2). W następnym meczu piotrkowski zespół zagra u siebie z Atomem Januszewice. Spotkanie odbędzie się 12 maja, początek o godz. 17.30.
 Bilardziści z Rękoraja mistrzami Polski juniorów
Cztery medale, trzy złote i jeden brązowy zdobyli reprezentanci UKS Snikers Rękoraj podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Kielcach. Na podium stanęli: Agata Ryś, Aleksandra Burczyńska oraz Oskar Jamorski.
Próba generalna przed OOM
Młode zapaśniczki AKS Piotrków Piotrków Trybunalski rywalizowały w weekend w Siedlcach podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego. Wśród klubów AKS uplasował się ostatecznie na III miejscu za zespołami Sokoła Lublin i Slavii Ruda Śląska. To była próba generalna przez Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.
Dla kogo Grand Prix Memoriału Osadzińskich w Bogusławicach?
Adrianna Ostrowska wygrała tegoroczny XXIX Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich. Zawody konne w skokach przez przeszkody w Bogusławicach to sztandarowa impreza jeździecka naszego regionu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat