Działacze Okręgowego Związku Piłki Nożnej opracowali szczegółowy terminarz rundy jesiennej 2018/2019 w piotrkowskiej klasie okręgowej. Znamy już dokładne godziny rozpoczęcia poszczególnych spotkań.
Mistrzowie Europy walczyli o medale używając sprzętu Polanika
To był historyczny dzień dla polskiej lekkiej atletyki, we wtorek Polacy zdobyli cztery krążki - dwa złote i dwa srebrne - podczas Mistrzostw Europy, trwających w Berlinie. Na pierwszym i drugim miejscu podium stanęli zarówno młociarze - Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek, jak i kulomioci - Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki. Nasi medaliści korzystali ze sprzętu piotrkowskiej firmy Polanik.
Jako pierwszy do kolejnej fazy rozgrywek na szczeblu okręgu piotrkowskiego zakwalifikował się AKP forBET Pogrom Radomsko, który pokonał VIS Gidle 2:1 (0:1).
Dalej gra także m.in. LKS Wola Krzysztoporska.
BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski
BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski w plażowej piłce ręcznej. Zarówno męski jak i żeński zespół wywalczył medale z najcenniejszego kruszcu podczas tegorocznej edycji PGNiG Summer Superligi. To bezprecedensowy wyczyn w historii polskiego plażowego handballa.
Azjatycki eksperyment w Piotrkowie
I to bardzo udany, w sobotę Piotrcovia zmierzyła się w Hali Relax z przygotowującą się do juniorskich mistrzostw świata reprezentacją Korei Południowej. Szybko i nieustępliwie grające Koreanki ostatecznie pokonały podopieczne Andrzeja Bystrama 33:28 (15:12). To był bardzo wartościowy mecz kontrolny dla obu zespołów.
 Piotrkowianin ze Stalą Mielec, Piotrcovia z Koreą Płd. [Aktualizacja]
Dwa ciekawe sparingi mogli obejrzeć w piątek i w sobotę miłośnicy piłki ręcznej. Najpierw w Hali Relax Piotrkowianin zmierzył się ze Stalą Mielec, a w sobotę Piotrcovia podjęła młodzieżową reprezentację Korei Południowej - o tym drugim spotkaniu szerzej piszemy w kolejnym artykule.
Polonia się zbroi
02.08.2018 13:40
Podczas środowego sparingu Polonia rozbiła KS Paradyż. Piotrkowianie wygrali 6:1 (4:1), gole dla piotrkowskiej drużyny zdobyli: Mateusz Jakubiak - trzy, Adrian Malicki - dwie oraz Jakub Bąbol. Liczba zdobytych w tym meczu przez polonistów bramek jest prawie równa liczbie nowych zawodników, którzy dołączyli do drużyny.
Jakub Deląg pójdzie śladem Roberta Korzeniowskiego?
Jakub Deląg jest jednym z najpopularniejszych piotrkowskich sportowców, choć jego sukcesy często są niedocenianie, on sam godnie reprezentuje Polskę i Piotrków, a niebawem zamierza spróbować swoich sił w chodzie sportowym, idąc w ślady swojego idola Roberta Korzeniowskiego, czterokrotnego mistrza olimpijskiego i wielokrotnego mistrza świata i Europy.
Oskar Jamorski wicemistrzem Europy!
Młody bilardzista z Rękoraja wywalczył tytuł drużynowego wicemistrza Europy podczas mistrzowskiego turnieju, który zakończył się we wtorek w holenderskim mieście Veldhoven.
We wtorek w siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, OZPN w Piotrkowie Trybunalskim oraz wydelegowani reprezentanci klubów piłkarskich mających swoją siedzibę na terenie powiatów piotrkowskiego grodzkiego i ziemskiego. Głównym celem narady było wypracowanie właściwych metod współpracy w zakresie bezpieczeństwa w trakcie rozgrywek piłkarskich na linii Komenda Miejska Policji, OZPN oraz kluby piłkarskie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat