Rusza Trybunał League Piotrków
26 maja swoje rozgrywki zainauguruje Miejsko - Powiatowa Liga Trambambuły. O zwycięstwo powalczy 16 dwuosobowych zespołów. Finał 29 września. Zawody rozgrywane będą w piotrkowskim Klubie SEJF.
Trwa nabór do klas sportowych o profilach piłka ręczna dziewcząt i piłka siatkowa chłopców, które od przyszłego roku szkolnego będą prowadzone w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Iwona Niedźwiedź wraca do Piotrkowa!
A konkretnie dołączy do jednej z piotrkowskich drużyn i nie będzie to Piotrcovia. Wielokrotna reprezentantka Polski w halowej piłce ręcznej dołączyła do broniących tytułu mistrzyń Polski w plażowej piłce ręcznej zawodniczek BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski. To chyba najgłośniejszy transfer w tegorocznej PGNiG Summer Superlidze. Iwona Niedźwiedź zamierza wystąpić w zbliżających się Mistrzostwach Świata na piasku, jeśli zostanie powołana do kadry prawdopodobnie spotka tam reprezentantkę swojego byłego zespołu, czyli skrzydłową Piotrcovii Katarzynę Matyję.
Skaterzy w niedzielę zawładną Piotrkowem
I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX rozpoczną się w niedzielny poranek na terenie skate parku przy ul. Belzackiej 106 przyjmowaniem kart zgłoszeniowych do zawodów, ale również do szkółki BMX i Skate, która wystartuje o 10.00. Na uczestników, którzy zaprezentują się najlepiej czekają nagrody.
Oldboye z Woli Krzysztoporskiej mistrzami gminy
Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 6-osobowych o puchar wójta gminy Romana Drozdka rozegrane zostały w niedzielę (13 maja) na orliku przy Szkole Podstawowej w Bujnach.
Piotrków zrezygnował z organizacji finału Pucharu Polski
Chodzi o najważniejszą konfrontację na szczeblu wojewódzkim. Ta decyzja została podyktowana złym stanem murawy na Stadionie Miejskim Concordia. ŁZPN otrzymał w tej sprawie pismo od OZPN-u i wytypował już dwa miasta, które mogą zastąpić Piotrków w roli gospodarza tego spotkania.
Polsko-ukraiński turniej z okazji wyjątkowej rocznicy
Osiem polskich i ukraińskich drużyn rywalizowało podczas Międzynarodowego Turnieju w Piłkę Nożną, zorganizowanego w Piotrkowie Trybunalskim przez przedstawicieli Fundacji „Niedaleko” z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorzy przypomnieli, że to właśnie w trybunalskim grodzie stacjonowały walczące o niepodległość Legiony Polskie złożone m.in. z Polaków i Ukraińców, a niektórzy żołnierze stworzyli drużynę legionową, która później przekształciła się w słynną Legię Warszawa.
Concordia też wygrała
13.05.2018 10:52
Po ostatniej porażce z zespołem WOY Bukowiec Opoczyński, zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski chcieli się zrehabilitować i w sobotę zrobili to z nawiązką, pokonali Atom Januszewice 3:0 (0:0), utrzymując szanse na zajęcie pierwszego miejsca w I grupie piotrkowskiej klasy B.
Nawet bramkarz strzelił gola
Gdyby ten mecz trwał jeszcze dziesięć minut lub gdyby poloniści wykorzystali wszystkie stworzone okazje, prawdopodobnie każdy zawodnik piotrkowskiego zespołu strzeliłby gola w sobotnim meczu z Kawalerią Tomaszów Mazowiecki. To spotkanie zakończyło się rekordowym zwycięstwem piotrkowian, którzy pokonali swoich rywali aż 9:0 (3:0).
Mistrz zdetronizowany
12.05.2018 20:05
Mistrz zdetronizowany
W sobotnim finale piotrkowskiej Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR 2017/2018 Kombajn Wolej Tim pokonał obrońcę tytułu Mamrot Wilkowyje 3:2 (25:20, 14:25, 18:25, 25:21, 15:9), trzecie miejsce zajęła Posesja, która wygrała z Wolborzem 3:0 (25:17, 25:21, 25:23).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat