16-letnia dziewczyna nie przeżyła wypadku

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 13 grudnia 201659 31977
Na krajowej „jedynce” w Głuchowie doszło we wtorek rano do tragicznego wypadku.

Funkcjonariusze policji, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godziny 7 w rejonie przejścia dla pieszych na drodze krajowej w Głuchowie. - Według wstępnych ustaleń, jadący w kierunku Łodzi mazdą 45-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającej się po przejściu dla pieszych 16-latce. Dziewczyna na skutek obrażeń zginęła na miejscu - informują policjanci.

 

Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (59)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gr ~gr (Gość)12.01.2017 17:51

szkoda ze to nie ja, bo mi sie tam akurat życ niechce. życie jhest niesprawiedliwe nie

13


df ~df (Gość)12.01.2017 17:58

tez mialem znajomą co miala 16 lat i zmarla 10 lat temu ale przez zaniedbanie lekarza z łodzi. tak wiec nie ma czasem znaczenia kim jest osoba - tu zabil kierowca , a tam lekarz.

20


Łukasz MoszczenicA ~Łukasz MoszczenicA (Gość)24.12.2016 11:57

przejście dla pierwszych nie zwalnia z myślenia to że była na pasach to nie znaczy że auto ma się zatrzymać na 2metrach to ona wchodzi na jednię więc powinna zachować szczególną ostrożność wiec nie dziwi mnie to że kolejny trup tak jak w mieście myślą że piesi są święte krowy na pasach a kierowca ma za nich myśleć mam nadzieje że kierowca nie robi sobie wyrzutów sumienia, a ona hmm jednynie mogę powidzieć szkoda gówniary

415


DW ~DW (Gość)18.12.2016 21:07

:( :( Rozpłakałem się jak przeczytałem... 16 lat... :( a ten bydlak żyje, nie ustąpił pierwszeństwa więc jest mordercą... kara śmierci dla takich, może inni by się opamiętali...

115


radoxim radoximranga17.12.2016 15:29

miła, dobra,piękna , grzeczna dziewczyna wzór na całą okolicę -niestety już jej nie ma. a dziad który ja zamordował siedzi sobie w domu . ten kraj to jedna wielka patologia.

112


xd ~xd (Gość)13.12.2016 12:17

Sa jakieś zdjęcia z tego wypadku?

227


Skorek ~Skorek (Gość)14.12.2016 12:02

To prawdziwa tragedia dla rodziców, którzy stracili dziecko przez idiotę jadącego z nadmierną prędkością. Ale też dla dwóch ratowników medycznych którzy jako jedyni podjęli się ratowowania tej dziewczynki. Nikt, totalnie nikt się nie zatrzymał by im pomóc. A oni sami przez prawie 20 minut do czasu przyjazdu karetki walczyli o jej życie. A potem gdy przyjechała nie odeszli chociaż mogli i wspólnie z ZRM walczyli dalej. Już wiem kim są. To Ratownicy Medyczni z Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi. Jednym z nich był Robert Szulc nota bene Prezes Piotrkowskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi KRWINKA a drugim zawodowy żołnierz. Dla nich czapki z głów. I cieszmy się że mamy kogoś na kogo możemy liczyć.

620


Inna ~Inna (Gość)14.12.2016 22:14

No cóż większość kierowców jadąc czują się jak władcy dróg i gdzieś mają pieszych.

121


miś ~miś (Gość)14.12.2016 19:33

A widzieliście samochód po uderzeniu w owczarka niemieckiego przy prędkości 70-80 km/h????? Też można powiedzieć, że uderzone w słup, który następnie przewraca się na dach samochodu. To nie jest miejsce do wymądrzania się dlatego zamykam dziób. Wyrazy współczucia dla rodziny, środowiska szkolnego oraz dla kierowcy.

141


jezdnia przy targowisku ~jezdnia przy targowisku (Gość)14.12.2016 11:59

Przepraszam, że pod takim tematem, ale chcę napisać właśnie o tym miejscu. Codziennie około 15.40 wracam tą drogą w kierunku Łodzi. O tej porze stopniowo zapada zmierzch, jeszcze jak jest mgła lub pada, widoczność jest bardzo ograniczona. I codziennie widzę jakąś panią w czarnym ubranku, która w kierunku przeciwnym do samochodów tupta sobie beztrosko jezdnią po pasie do prawoskrętu wzdłuż targowiska, czasem z koleżanką. Jeśli ktoś zna tą panią - proszę jej przekazać, żeby może jednak trzymała się chodnika, bo w przeciwnym razie jest to tylko kwestia czasu, kiedy o niej również tu przeczytamy.

260