Atakuje nagle i zwala z nóg
Co prawda jego apogeum przypada niemal zawsze na styczeń, ale już teraz można mówić o jego rozpoczęciu. Sezon grypowy - bo o nim mowa - to czas, w którym powinniśmy wyjątkowo zatroszczyć się o nasz organizm. Bywa jednak, że często mylimy grypę z przeziębieniem, a między nimi jest sporo różnic.
Piotrkowska rzeczka ma już nowe koryto
Piotrkowskie Podzamcze nieustannie pięknieje. Zakończyła się rewitalizacja rzeki Strawy, a przed nami kolejna inwestycja - modernizacja ul. Pereca.
Studenci Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie z dyplomami!
Ponad dwustu absolwentów odebrało dyplomy ukończenia studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych na wydziale zamiejscowym Społecznej Akademii Nauk w  Bełchatowie. - Cieszymy się, że studenci na naszych wydziałach zamiejscowych zgodnie z naszym mottem kształcą się praktycznie - mówią władze placówki i już zapowiadają uruchomienie kolejnych kierunków.
 Zderzenie na skrzyżowaniu
Chociaż warunki dla kierowców były w poniedziałek wręcz wymarzone, na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego i al. Concordii doszło po południu do stłuczki.
Informatyka, grafika komputerowa, programowanie – studiuj kierunki przyszłości
Czy wiesz, ile zarabia informatyk? Czy wiesz, jakie zawody są obecnie najbardziej poszukiwane na rynku pracy?
Remont drogi Piotrków - Jeżów potrwa dłużej
Dla kierowców podróżujących na trasie Jeżów - Piotrków mamy złą wiadomość. Remont drogi powiatowej potrwa dłużej niż zakładano, najprawdopodobniej o miesiąc.
Kubańska fiesta i koncert Rey Ceballo i Tripulación Cubana w Piotrkowie!
2 grudnia 2017r. w Altamirze odbędzie się wyjątkowa impreza organizowana przez szkołę tańca Timbaila z okazji 8 urodzin szkoły. To będzie impreza kubańska, z tańcem (salsa, bachata, reggaetón) i animacjami, gdzie główną atrakcją wieczoru jest koncert zespołu Rey Ceballo i Tripulación Cubana.
Ostatnie warsztaty Kolorowej Lokomotywy ŁDK już za nami
Piąta edycja Kolorowej Lokomotywy Łódzkiego Domu Kultury powoli dobiega końca. Spotkaniem w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi i warsztatami sztuki ludowej i rękodzieła w Bełchatowie zakończony został etap warsztatowy projektu, który realizowany był od 1 lipca 2017 roku.
Autobusy pojadą objazdem
W związku z przebudową ulicy Próchnika, od poniedziałku - 18 września aż do odwołania, ulica Piastowska będzie nieprzejezdna. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Prowadził samochód, mając 1,6 promila
Funkcjonariusz z radomszczańskiej komendy, w czasie wolnym od służby, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. 31-latek, prowadzący vw polo, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc