Policjanci zatrzymali 30-letniego bełchatowianina, podejrzanego o dokonanie rozboju oraz usiłowanie zgwałcenia kobiety.
Piotrków: Brakuje krwi
30.06.2008 14:27
Centrum Krwiodawstwa w Piotrkowie bije na alarm. W okresie wakacyjnym drastycznie spadła ilość oddawanej krwi. A tego najcenniejszego leku potrzebuje ciągle bardzo wiele osób.
Po trzytygodniowej przerwie, spowodowanej modernizacją, dziś oddział kardiologiczny Szpitala Rejonowego będzie znów przyjmował pacjentów.
Concordia: Mecze poza Piotrkowem ?
Stadion Miejski Concordii, w obecnym stanie, nie zostanie dopuszczony do drugoligowych rozgrywek.
Emocje związane z występami polskich piłkarzy na Euro 2008 już za nami. Pora wrócić do szarej rzeczywistości. Szarej, ale bliższej, bo piotrkowskiej. Ewentualnie podpiotrkowskiej. Sprawdzamy, ile zarabiają piłkarze w naszym regionie.
Do tragedii doszło w Gorzkowicach na ul. Częstochowskiej.
Sześć osób rannych, w tym troje dzieci to tragiczny blians wypadku do jakiego doszło wczoraj na drodze między Piotrkowem a Kołem.
Karetki zwolnią, jadąc do pacjenta?
Od 1 lipca oczekiwanie na karetkę pogotowia może przedłużyć się do kilku godzin. Ratownicy medyczni, skupieni w Krajowym Związku Zawodowym Pracowników Ratownictwa Medycznego z siedzibą w Piotrkowie, zapowiadają przystąpienie do strajku włoskiego.
Ulica Wiejska 9 w Piotrkowie Trybunalskim. W jednym z mieszkań w kamienicy właściciel odkrył rury będące sposobem na pobieranie wody poza wodomierzem.
Uruchomiono sygnalizację na niby-rondzie
Tym razem jest trójbarwna. Na skrzyżowaniu Alei Sikorskiegio z obwodnicą N-S uruchomiono dziś o godz. 11-stej istniejącą od kilku lat sygnalizację świetlną.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat