Okradli 91-latkę !
08.04.2008 12:50
Trzeba chyba nie mieć serca aby okraść 91-letnią staruszkę. Piotrkowska policja poszukuje sprawczyń kradzieży pieniędzy. Najprawdopodobniej są nimi osoby narodowości romskiej.
Gmina Wola Krzysztoporska ma już studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
Sędziowie na urlopach - protest kolejnej grupy zawodowej
Strajkowali już górnicy, lekarze, pielęgniarki, nauczyciele. Teraz przyszedł czas na sędziów. W ostatni poniedziałek w okręgu piotrkowskim do pracy nie przyszło 39 sędziów. W ramach protestu przeciwko zbyt niskim zarobkom, wzięli urlop na żądanie. Jednocześnie składają pozwy o zapłatę zaległych wynagrodzeń.
Już po raz siódmy przeprowadzona zostanie w naszym mieście akcja “Bezpieczna Kobieta 2008”, której organizatorem jest Komenda Miejska Policji w Piotrkowie.
- Przykro, że klub musi grać na takim obiekcie - powiedział Dariusz Piekarczyk - dziennikarz "Polski-Dziennika Łódzkiego" autor komentarza, w którym stadion Concordii zyskał nazwę Estadio da Gruz.
Na niby-rondzie u zbiegu ulic Sikorskiego i Energetyków w Piotrkowie najpóźniej do 30 czerwca bieżącego roku zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna.
Docelowo kilka miejscowości zarówno na terenie gminy Sulejów jak i gminy Rozprza miałoby możliwość odprowadzania ścieków do piotrkowskiej oczyszczalni. Wspólny projekt trzech samorządów zakłada bowiem budowę kanalizacji, na której skorzystaliby wszyscy.
Estadio da Gruz !
07.04.2008 10:39
Estadio da Gruz !
Z relacji z sobotniego meczu Concordii Piotrków z Freskovita-Ruch Wysokie Mazowieckie Dariusz Piekarczyk - dziennikarz "Polski-Dziennika Łódzkiego" tak podsumował wygląd stadionu miejskiego przy ul. Żwirki.
Jedno piętro bloków TBS-u już gotowe...
Budowa dwóch bloków Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie przy ulicy Modrzewskiego nabiera tempa.
Będziemy mieć izbę wytrzeźwień
Już niedługo Komenda Miejska Policji rusza z remontem kolejnej części pomieszczeń, które będą przeznaczone dla zatrzymanych. Tym razem zatrzymanych w stanie nietrzeźwym. W Piotrkowie – po latach przerwy – znów będzie izba wytrzeźwień.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat