Jutro w auli budynku A Filii UJK odbędzie II Akademicka Giełda Pracy. Jej organizatorem jest Akademickie Biuro Karier "Synergia". Początek o godz 10.00.
Wspaniały sukces piotrkowskich zapaśników
Miniony weekend przyniósł największy sukces piotrkowskim zapasom w ostatnich latach. W rozegranych w Dębicy mistrzostwach Polski seniorów nasi zawodnicy wywalczyli aż siedem medali: jeden złoty, trzy srebrne i trzy brązowe. Bezapelacyjnie wygrali także w klasyfikacji drużynowej.
Nie potrafili dojść do porozumienia, teraz za bezmyślność zapłacą oboje. Dwoje uczestników stłuczki: właściciel golfa, który nie miał OC, oraz kierująca fiatem, która oprócz braku ubezpieczenia, uprawnień do kierowania pojazdem była kompletnie pijana postanowili wezwać na miejsce kolizji policję.
- Pragnę zapewnić wszystkich mieszkańców Piotrkowa, że zgodnie z zapowiedzią w tym roku powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe w ramach rządowego projektu "Orlik 2012" - powiedział Andrzej Kacperek, wiceprezydent miasta. Najbardziej prawdopodobny termin realizacji to jesień bieżącego roku.
Piotrków: Ofiary Katynia pośmiertnie awansowane
Córki, synowie, wnuki i inni członkowie rodzin żołnierzy Wojska Polskiego oraz funkcjonariuszy Policji Państwowej pochodzących z Piotrkowa i okolic, a zamordowanych 69 lat temu w Katyniu, odebrali wczoraj pośmiertne akty mianowania na wyższe stopnie oficerskie.
Na peron  tylko po kładce
Przejście z jednego peronu na drugi w Piotrkowie od niedawna zajmuje podróżującym pociągami zdecydowanie więcej czasu. Wszystko przez likwidację przejścia poziomego. Teraz aby przemieszczać się pomiędzy peronami pasażerowie zmuszeni są korzystać z kładki znajdującej się nad torami.
Piotrków: Zmodernizują sygnalizację
Sygnalizatory świetlne ustawione na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Armii Krajowej w Piotrkowie prawdopodobnie już latem tego roku zostaną zmodernizowane. Sygnalizacja świetlna w tym miejscu ma już blisko 30 lat i jest jedną z najstarszych w mieście.
Dyrekcja Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wolborzu zaprasza uczniów do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie o Prawach Dziecka pod hasłem „Nie ma dzieci – są ludzie”.
Piotrków i rosyjska Kostroma znów mają się ku sobie. Oba miasta, rękoma swoich prezydentów, Krzysztofa Chojniaka i Aleksandra Kudriawcjewa, podpisały list intencyjny w sprawie współpracy gospodarczej i kulturalnej.
Od najbliższego poniedziałku urzędy skarbowe w całym województwie oraz Izba Skarbowa przy al. Kościuszki 83 w Łodzi wydłużają godziny pracy. We wszystkie dni robocze do końca kwietnia skarbówki będą pracowały do godz. 18. Pracownicy urzędów i izby będą przyjmować zeznania podatkowe za 2008 rok i udzielać informacji dotyczących wypełnienia PIT.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat