Mniej kursów w rozkładach jazdy
Przewoźnicy drastycznie pocięli rozkłady jazdy. W Piotrkowie i Bełchatowie właśnie zaczynają obowiązywać wakacyjne grafiki kursów. Do tego PKS od miesięcy systematycznie ogranicza lub likwiduje kursy. W powiecie piotrkowskim rzadziej kursują minibusy. Z niektórych podmiejskich linii prywatni przewoźnicy w ogóle zrezygnowali. Pasażerowie nie mogą się w tym wszystkich połapać, zwłaszcza że na przystankach brakuje rozkładów jazdy.
Samorząd gminy Rozprza sukcesywnie przeznacza w gminnym budżecie środki na poprawę bazy szkolno-sportowej. Już w 2010 roku nowoczesną salą gimnastyczną będzie mogła pochwalić się Szkoła Podstawowa w Milejowie, w której uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego.
Czy miasto zdąży w tym roku z budową nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt? Biorąc pod uwagę przebieg wczorajszego przetargu, który miał wyłonić wykonawcę robót, to wątpliwe.
11-letni chłopiec uciekł z pogotowia opiekuńczego w Piotrkowie. Dziecko zostało odnalezione przez policję o czwartej nad ranem w jednej z bram w centrum miasta.
Radna Monika Tera z ugrupowania Prawica Razem została dziś nową wiceprzewodniczącą Rady Miasta w Piotrkowie. - Tak naprawdę poza miejscem siedzenia, niewiele się zmieni - powiedziała tuż po ogłoszeniu wyników nowa wiceprzewodnicząca.
Brązowe medalistki mistrzostw Polski, piłkarki ręczne Piotrcovii, nie wystąpią w europejskich pucharach. Powód? Brak pieniędzy...
Kradzież zgubiła go podwójnie. 42-letni mężczyzna ukradł z szatni sportowej rower i telefon komórkowy. Swoją zdobyczą nie nacieszył się jednak zbyt długo, bowiem szybko wpadł w ręce policji. Jak się okazało był poszukiwany listem gończym.
Piotrków: Monika Tera wiceprzewodniczącą rady
Radna Monika Tera (Prawica Razem) została dziś nową wiceprzewodniczącą Rady Miasta w Piotrkowie. Była jedyną kandydatką zgłoszoną na dzisiejszej sesji.
To była pracowita noc dla straży pożarnej i służb ratowniczych. W Gorzkowicach podtopionych zostało kilkadziesiąt domów. Prace przy wypompowywaniu wody trwały kilka godzin.
Tragiczna śmierć na terenie gminy Przedbórz. 26-letni mężczyzna utopił się w stawie, po tym jak z niewiadomych przyczyn wjechał do zbiornika ciągnikiem rolniczym. Traktor przewrócił się i przygniótł mężczyznę.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat