Ona chciała tańczyć. On miał być aktorem. Przypadek sprawił, że zaczęli uprawiać jeden z najstarszych zawodów świata. O podróżach, zaufaniu, zwycięstwach, upadkach i o tym, jak wygląda cyrk „od kuchni”, opowiadają piotrkowscy akrobaci Ewa i Sylwester Wiśniewscy.
Wyjeżdżając poza granice naszego miasta na wypoczynek, należy pamiętać nie tylko o materacu, piłce i dobrym humorze. Warto nie zapomnieć również o dokumencie, dzięki któremu, w razie konieczności, będziemy mogli skorzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej
Nowa akcja Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie wkrótce rozpocznie nową akcję pod nazwą "Adoptuj z APTUSEM" zorganizowaną wraz z firmą Orion Pharma.
Tylko jeden dzień Monika Talaga z Piotrkowa, samotna matka dwójki dzieci w wieku 10 i 6 lat, cieszyła się przyznanym jej mieszkaniem socjalnym. Wizja posiadania pokoju dla dzieci, kuchni z prawdziwego zdarzenia, toalety i ciepłej wody pękła jak bańka mydlana.
Uczestniczka pieszej pielgrzymki wtargnęła pod koła samochodu,prowadzonego przez 35-latka, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kobieta trafiła do szpitala. Do wypadku doszło dzisiaj rano w Skotnikach w gminie Aleksandrów.
Weszły w życie nowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa na piłkarskich stadionach. Bilety na imprezy sportowe będą imienne i tylko na miejsca siedzące. Wnoszenie na stadiony napojów alkoholowych(nawet niskoprocentowych)zakazane. Wszechobecne kamery monitoringu, będą śledzić każdy ruch kibica.

5-ciu najbardziej agresywnych kibiców, którzy wracając z meczu w Bełchatowie najpierw zdemolowali i okradli stację benzynową w powiecie tomaszowskim, a później zaatakowali interweniujących funkcjonariuszy usłyszało postawione przez prokuraturę zarzuty.
Jak się okazuje miniony 2008 rok, mimo kryzysu, nie był aż taki zły. 62 podatników z terenu Piotrkowa i powiatu osiągnęło dochód przekraczający milion złotych.
Sąd Okręgowy w Piotrkowie nie dopatrzył się winy Marina Błaszczyńskiego i utrzymał wyrok pierwszej instancji wydany w grudniu ubiegłego roku, od którego odwołanie złożyła piotrkowska prokuratura.
Na wakacyjne prace w szkołach i przedszkolach piotrkowski Urząd Miasta wyłożył 2 miliony 136 tysięcy złotych. Wśród placówek, w których zaplanowano modernizację, znalazły się podstawówki, zespoły szkół ponadgimnazjalnych oraz licea. O prowadzonych remontach informuje rzecznik prezydenta miasta – Błażej Torański.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat