W jednym z tomaszowskich mieszkań z okna wypadł 49-letni mieszkaniec Łowicza. Ciekawostką jest to, że kilka dni temu z tego samego okna wyrzucono na bruk psa.
Dach spalony, bo...hydrant był bez wody
Stare, najprawdopodobniej opuszczone budynki magazynowo-warsztatowe gasili dziś strażacy. Pożar wybuchł przy ulicy Dworskiej w Piotrkowie około 12.30. Jako pierwsi dym zobaczyli strażacy ochotnicy z pobliskich Rokszyc w gminie Wola Krzysztoporska. Pech chciał, że mimo natychmiastowej akcji nie mogli gasić pożaru, gdyż hydrant nieopodal miejsca zdarzenia był nieczynny.
Zaginął mieszkaniec Rozprzy
Policjanci z Komisariatu w Gorzkowicach poszukują Tomasza Helika, który w sierpniu 2006 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Piotrkowskie schronisko odwiedziły przedstawicielki Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt „Arka”. Kobiety były wstrząśnięte sytuacją, jaką tam zastały. Twierdzą, że łamana jest ustawa o ochronie zwierząt.
Po podwyżkach cen biletów w piotrkowskim MZK nie trzeba było długo czekać na wzrost opłat w minibusach. Nowością jest zrównanie cen z przewoźnikiem miejskim. W obu przypadkach cena biletu bez ulg to 2 złote.
Cztery kolejne kamery na Starym Mieście i dwie w Alei 3-ego Maja. Na ulicach Piotrkowa pojawi się sześć nowych kamer. Rozbudowa istniejącego monitoringu już się rozpoczęła. Stosowny przetarg został już ogłoszony.
Konflikt sąsiedzki wybuchł na jednym z osiedli mieszkaniowych w Piotrkowie. Poszło o plac zabaw dla dzieci. Po jednej stronie ci, którzy nie chcą by pod ich oknami ktoś grał w piłkę, po drugiej stronie dzieci, które teraz nie mają się gdzie bawić.
Pokaz radiowozów i motocykli, tresura policyjnego czworonoga, a także okolicznościowe odciśnięcie linii papilarnych, to tylko część atrakcji jakie zostały zaplanowane na festyn plenerowy "Policja dzieciom", który odbedzie się w najbliższy poniedziałek na placu zabaw u zbiegu ulic Łódzkiej i Wysokiej w Piotrkowie.
Wczoraj w godzinach południowych tomaszowscy policjanci złapali w parku grupkę nieletnich, którzy "raczyli się" alkoholem. Z tego grona 15-latka miała w organizmie promil alkoholu. Z kolei pijanego 14-latka zabrano do szpitala.
Coraz mniej bezpiecznie na placach budowy. Drastycznie rośnie ilość wypadków w tych miejscach. W minionym półroczu bieżącego roku w powiecie piotrkowskim, bełchatowskim, tomaszowskim, opoczyńskim i radomszczanskim doszło aż do 9-ciu wypadków, czyli tyle samo co w całym ubiegłym roku. W dwóch przypadkach były to ofiary śmiertelne.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc