Piotrków: Młodociani rozbojarze złapani
Dwaj młodzi wandale zostali zatrzymani przez policję po tym jak bez powodu uszkodzili samochód na ulicy Kobyłeckiego. Jak się okazało nie był to ich jedyny rozbój tego wieczoru.
Concordia Piotrków: Historia lubi się powtarzać
Po wielu perturbacjach Concordia Piotrków zagra w drugiej lidze. Pierwszy mecz nowego sezonu zespół zagra z Przebojem Wolbrom w środę (30 lipca) o 17-stej. Niewielu już kibiców pamięta, że pierwszemu w historii awansowi Concordii Piotrków do drugiej ligi towarzyszyły, podobnie jak dzisiaj, kontrowersyjne okoliczności.
Szał w kolekturach. Rekordowa kumulacja w Dużym Lotku
35 milionów złotych, czyli ponad 10 milionów euro czeka na szczęśliwca, który prawidłowo wytypuje 6 liczb, które padną w dzisiejszym losowaniu Dużego Lotka. To rekordowa kumulacja w historii polskiego Totalizatora Sportowego. Wszystko dlatego, że kilka razy pod rząd nikt nie trafił "szóstki". Aby zgarnąć taką fortunę, wystarczy wydać dwa złote. Tyle kosztuje jeden zakład.
Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne to bilans wypadku do jakiego doszło wczoraj w okolicach Tomaszowa. Kierowca Golfa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Śmierć na miejscu poniósł 22-letni pasażer pojazdu.
W czyje ręce trafi stadion w Radomsku?
Radomsko nie zamierza popełnić błędu Piotrkowa. Dziś odbędzie się licytacja piłkarskiego stadionu należącego do zadłużonego na wiele milionów złotych Radomszczańskiego Klubu Sportowego.
Mimo zapowiedzi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o możliwości wcześniejszego włączenia sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu krajowej ósemki w Meszczach, światła nadal nie działają.
Zmiany w Aeroklubie Ziemi Piotrkowskiej. Od soboty zarządzany jest przez nowe władze. Przewodniczącym zarządu został Jarosław Cempel wieloletni członek AZP. Nowym wiceprezesem były dyrektor Grzegorz Skomorowski, skarbnikiem Sylwester Łopatowski, a sekretarzem Mateusz Gawdzik.
Świetnie zachowaną, pierwotną warstwę bocznego ołtarza z jego subtelną pozłacaną polichromią odkryli pracownicy firmy konserwatorskiej podczas renowacji prowadzonej w kościele pw. św. Jacka i św. Doroty przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Teraz obawiają się jednak, czy ksiądz za namową wiernych, na wzór pozostałych ołtarzy, nie zleci tandetnej rekonstrukcji sprowadzającej się do zamalowania autentyku i wykonania nowych złoceń.
41-latek kierujący Fiatem Punto najechał na mężczyznę lężącego na jezdni. W wyniku doznanych obrażeń 27-latek zmarł.
Po oddziale kardiologicznym, urologicznym i bloku operacyjnym przyszła kolej na oddział chirurgiczny. Dziś po ponad miesięcznym remoncie oddano do użytku ostatni z modernizowanych oddziałów w Szpitalu Rejonowym w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc