Czy wraz z początkiem nowego semestru w piotrkowskiej Szkole Podstawowej nr 10 zmieni się dyrektor? To wielce prawdopodobne. Prezydent miasta ogłosił konkurs na to stanowisko.
Egzamin na prawo jazdy krótszy o połowę?
Możliwość skrócenia czasu trwania egzaminu do 25 minut dla kandydatów na kierowców zakłada projekt rozporządzenia, które może wejść w życie już w marcu.
Piotrków: Lewica broni szkoły
W sprawie uchwały, która zatrzęsła środowiskiem szkolnym i podzieliła radę miasta, piotrkowska lewica zwołuje na jutro konferencję. Chce pokazać, że wprowadzoną pod ubiegłotygodniowe obrady uchwałą, władze miasta zmierzają do zablokowania rozwoju Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.
Blisko trzy promile alkoholu we krwi miał kierowca audi, który w nocy zasnął na przejeździe kolejowym w Piotrkowie. To jeden z pięciu nietrzeźwych kierujących zatrzymanych w miniony weekend przez piotrkowską drogówkę.
Wolbórz: Konieczna zmiana herbu
Jednym z warunków aby po 140 latach Wolbórz stał się znów miastem jest zmiana herbu obecnej gminy.
Zmarł Wojciech Kaczor, prezes RIG w Piotrkowie
Nie żyje Wojciech Kaczor, prezes piotrkowskiej Regionalnej Izby Gospodarczej. Funkcję tę pełnił od czerwca 2008 roku.
Dni wolne od lekcji niekoniecznie muszą należeć do nudnych. Bogatą ofertę dla uczniów z piotrkowskich szkół przygotowały ośrodki z terenu naszego miasta.
Zarzut przywłaszczenia powierzonego mu mienia w wysokości 32,6 tys. zł, z kasy NSZZ Solidarność w Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej, usłyszał były radny Tomasz S. To jednak jeszcze nie koniec prokuratorskiego śledztwa. Nim do sądu trafi akt oskarżenia, dopuszczony zostanie nowy dowód.
Wypadek na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Sienkiewicza
Tuż przed godz. 17-tą na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul.Sienkiewicza doszło do zderzenia pięciu samochodów: dwóch osobowych i trzech ciężarowych. Na kilkadziesiąt minut sparaliżowany został ruch w centrum miasta.
Jedną z najważniejszych inwestycji drogowych jakie miasto zamierza zrealizować w tym roku jest remont ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Kostromskiej do Powstańców Warszawskich. Dlaczego nie dłuższy odcinek? Brak funduszy w miejskiej kasie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat