Strzelnica w każdym powiecie
Poprzedni rząd stawiał na orliki, niewykluczone że ten postawi na strzelnice. Młodzież ma uczyć się obsługi broni, by strzec granic ojczyzny.
Posłanka z Bełchatowa w klubie parlamentarnym PiS
Małgorzata Janowska, posłanka z okręgu piotrkowskiego (lista Kukiz'15) z dotychczasowego koła Republikanie dołączyła do klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Podobną decyzję podjęła jej koleżanka z koła Anna Siarkowska.
Komunikat w sprawie zmian nazw ulic w Piotrkowie
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego podjęła uchwały w sprawie zmian nazw dwóch ulic: „9-go Maja” otrzymała nazwę „9 Maja 1950” oraz ul. „Lucjana Rudnickiego” otrzymała nazwę „Leszka Białego”.
O agresji sowieckiej 1939 roku w ZSP 2
Dr Tomasz Szczepański z Muzeum Katyńskiego w Warszawie gościł w środę w piotrkowskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Historyk opowiadał młodzieży o agresji sowieckiej na Polskę w 1939 roku.
Samorządy bez asystentów i doradców
Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie i marszałkowie województw stracą asystentów i doradców.
Pocałuj i jedź - strefa przed SP 3?
"Pocałuj i jedź" - bezpieczna strefa pożegnań i powitań dla Dziecka i Rodzica - to jeden z projektów, który ma szansę zostać zrealizowanych w ramach piotrkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Chodzi o utworzenie strefy w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Wysokiej.
Place zabaw zyskają nową jakość
Sześć kolejnych placów zabaw zostanie zmodernizowanych na terenie Piotrkowa.
Zatrzymany nietrzeźwy kierowca autobusu
Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca autobusu, zatrzymany w Moszczenicy przez wolborskich policjantów. Na szczęście w momencie kontroli w pojeździe nie było żadnego pasażera - co nie zmienia faktu, że mężczyźnie grożą nawet dwa lata więzienia.
Dzień Bezpieczeństwa w Gomulinie
Szkoła podstawowa w Gomulinie wspólnie z Policją, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Żandarmerią Wojskową zorganizowała Dzień Bezpieczeństwa.
Pomaszerowali, by pamiętać
Po raz kolejny młodzież z terenu gminy Wola Krzysztoporska pomaszerowała na Góry Borowskie. Wszystko po to, by pamiętać o bohaterach, którzy w 1939 r. oddali tam życie w obronie ojczyzny.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc