De Mono i Katarzyna Cerekwicka śpiewali dla piotrkowian
Zespół De Mono z Andrzejem Krzywym wystąpił w sobotni wieczór w ramach pierwszego dnia tegorocznych Imienin Piotrków.
Wianki popłynęły Pilicą
przedwczoraj, 18:30
Wianki popłynęły Pilicą
Podczas gdy Koreańczycy i Meksyk rozgrywali mecz na mundialu, w Sulejowie rozstrzygał się konkurs na najpiękniejszy wianek Nocy Świętojańskiej.
Czy przydrożne drzewa pójdą pod topór?
20-letni kierowca daewoo uderza w drzewo i dachuje. Na miejscu zdarzenia ląduje helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety młodego mężczyzny nie udaje się uratować. To skutki tragicznego wypadku, do którego doszło na początku czerwca na drodze Przygłów - Koło. Nie jest to odosobniony przypadek. Gdyby nie było przydrożnych drzew nie doszłoby do wypadku? Zawinił wyłącznie człowiek? Co jest ważniejsze: ludzkie życie czy przyroda?
Zmiana tras autobusów MZK na Wierzejach
Z powodu prac przy przebudowie pętli na Wierzejach, zmienią się trasy miejskich autobusów kursujących na to osiedle.
Po raz czwarty pobiegli w nocnym półmaratonie. Zobacz, kto stanął na podium!
Ponad 800 osób zameldowało się na starcie IV Nocnego Piotrkowskiego Półmaratonu Wielu Kultur. Biegacze ruszyli dokładnie o 21.00, a sygnał do startu dał prezydent miasta.
Rolnicy spotkali się w Sulejowie
Rolnicy z całego województwa łódzkiego spotkali się w piątek w Sulejowie z okazji VIII Dni Pola. Tegoroczna inicjatywa przeprowadzona została pod hasłem "Inicjatywa białkowa Coboru".
Rehabilitacja na świeżym powietrzu. Zielony Park przy szpitalu już otwarty
Rowerki, dźwignie, równoważnie, nawet trampolina – w sumie 26 urządzeń wchodzi w skład Szpitalnego Zielonego Parku Rehabilitacyjnego, który właśnie został uruchomiony przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie.
Rok szkolny oficjalnie zakończony
Po 10 miesiącach nauki uczniowie mogą już odetchnąć z ulgą, w piątek (22.06) rozpoczęli wakacje. Podczas oficjalnego zakończenia roku szkolnego nauczyciele rozdali najlepszym nagrody, dziękując im za ciężką pracę.
Dwa wypadki na drodze pomiędzy Szydłowem a Grabicą
Do dwóch wypadków doszło w piątek przed południem na DW 473 pomiędzy Szydłowem a Grabicą. Droga była całkowicie zablokowana, policjanci kierowali ruch na objazdy. Jednego z rannych do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Kupony rabatowe jako sposób na oszczędzanie
Zakupy, dla jednych ogromna przyjemność i sposób na odprężenie, dla innych, męcząca konieczność. Jednak do sklepów chodzić trzeba i nie zawsze musi wiązać się to z wydaniem całej fortuny. Istnieją pewne triki, które pozwolą nam na to, abyśmy po wyjściu z galerii czuli się chociaż trochę lepiej -korzystanie z kuponów rabatowych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat