Śmierć na torach w gminie Gorzkowice

Strefa FMRegion Utworzono: Środa, 25 października 201718 36648
26-letni mieszkaniec gminy Gorzkowice zginął w środę rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Gościnna. Pieszy został potrącony przez pociąg pośpieszny relacji Łódź Fabryczna - Kraków Główny.

Ładuję galerię...

Ruch w tym kierunku odbywa się już normalnie.


 - Policjanci pod nadzorem prokuratorów wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godziny 7 rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Gościnna, 300 metrów od strzeżonego przejazdu w Wilkoszewicach. Mężczyzna zginął na miejscu - powiedziała asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.


Maszynista był trzeźwy.


Zainteresował temat?

9

0


Komentarze (18)

Komentowanie zostało wyłączone.
gość ~gość (Gość)29.10.2017 13:35

Niepotrafie zrozumieć dlaczego takie tragedie mają miejsce? Niepotrafie pogodzić się z myślą,ze taki młody chłopak musiał opuścić to życie które miał,wyrazy współczucia dla rodziny.

40


gość ~gość (Gość)27.10.2017 01:29

PS. Zawsze będziesz z nami Damian.

20


gość ~gość (Gość)26.10.2017 20:27

Masakra... to był taki wesoły człowiek...

60


gość ~gość (Gość)26.10.2017 00:25

Najprawdopodobniej szedl wzdłuż torów i pociąg miał za sobą dlatego go nie widział.

50


gość ~gość (Gość)25.10.2017 23:56

Oj siwy, siwy. Jak Ty to zrobiłeś? Kondolencje dla rodziny i synka w szczególności.

90


gość ~gość (Gość)25.10.2017 21:04

Moja kuzynka widziała to na zywo bo jechala tym pociągiem

53


gość ~gość (Gość)25.10.2017 20:14

Wyrazy współczucia dla rodziny

100


gość ~gość (Gość)25.10.2017 19:49

To w końcu mieszkaniec Bazuru czy gm. Gorzkowice bo to całkiem inna gmina ???

41


Znajomy ~Znajomy (Gość)25.10.2017 19:54

Znam go, facet miał żonę i dziecko. Wracał z nocnej zmiany, zawsze łaził w słuchawkach po torach. Szkoda chłopaka. Uważajcie jak chodzicie po torach.

100


eh ~eh (Gość)25.10.2017 18:10

Szkoda chłopaka:( szkoda całej rodziny:( życie jest nie sprawiedliwe i to nie było samobójstwo, Ci którzy go znali wiedzą.

73