Strona głównaWiadomościOgłoszenia@
Dzisiaj: Poniedziałek, 26 września 2016
img
W poniedziałek piotrkowska „Budowlanka” już po raz czwarty świętowała, razem z innymi Europejczykami, Dzień Języków. Były prezentacje multimedialne, ciekawostki językowe oraz gry i quizy językowe. Największą atrakcją był talent show, w którym uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie w zabawnej oprawie.
img
Na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek do wypadku. 22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, jadąc mazdą w kierunku Grabicy, nie zastosował się do znaku B-1 (zakaz ruchu w obu kierunkach). Wjechał z dużą prędkością na teren przebudowy drogi, gdzie najechał na nasyp ziemny, następnie uderzył w studzienkę kanalizacyjną, auto przewróciło się na bok. Chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie na trzeźwość wykazało, że był po użyciu alkoholu.
img
W sobotę po południu wybuchł pożar w kamienicy przy Narutowicza w Piotrkowie. Z żywiołem walczyło siedem zastępów straży pożarnej.
@KONTAKT
Wiadomości
Próbował okraść pacjentkę szpitala
Sport
Przegrały mecz, straciły najlepszą zawodniczkę
Kultura i Rozrywka
"Baśń o dwóch braciach"
Wersja stacjonarna