"Piotrków na 800 lecie" i "Opole na 800 lecie" - rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w OEA MOK

Data:
Poniedziałek, 16 października 2017
Godzina:
16:00
Miejsce:
Ośrodek Edukacji Arystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury
Adres:
Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 13
Wstęp:
wstęp wolny

W ramach projektu „Piotrków Trybunalski  i Opole - 800 lat - rocznica, która  łączy”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego uczestnicy projektu zainspirowani pięknem obu miast stworzyli dwie wystawy: fotograficzną i plastyczną „Piotrków Trybunalski na 800 lecie” i "Opole na 800 lecie”. Wernisaż wystaw odbył się 30 września 2017 r. i uczestniczyli w nim m.in. goście z Opola, którzy zwiedzali Piotrków Trybunalski w ramach rewizyty. Prace od tego dnia podziwiać można w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 13 i dodatkowo każdy zwiedzający może oddać swój głos na najpiękniejszą pracę plastyczną i fotograficzną.

Głosować można do 15 października, a rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16.10.2017r. o godz. 16.00 w OEA MOK.

Nagrody dla zwycięzców  w postaci  voucherów na kolację z osobą towarzyszącą ufundowali: Restauracja Karuzela Smaków w Hotelu Best Western Trybunalski, Restauracja GulJana, a sponsorem nagrody książkowej jest  Fundacja „Bądź aktywny”.

"Piotrków na 800 lecie" i "Opole na 800 lecie" - rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w OEA MOK

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat