Helios na scenie "Salome"

Data:
Poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Godzina:
18:30
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski. Słowackiego 123

Helios na scenie to transmisje z dwóch najlepszych teatrów Europy : National Theatre i Comedie Francaise - najlepsze sztuki, najlepsi aktorzy i twórcy. Niezapomniane przeżycia dla miłośników teatru i kina. Patronat nad projektem objął sam Andrzej Seweryn.

Już w poniedziałek 21 sierpnia o godzinie 18:30 zaprezentujemy Państwu „Salome” na podstawie sztuki wielkiego skandalisty Oscara Wilde’a.

Krwawa i okrutna historia miłosnej obsesji.

Twierdza zwana Macheront wznosi się na skałach nad piaszczystym Morzem Śmierci – pustynią. Na jej murach strażnicy opowiadają sobie o księżniczce, która pojawia się wraz z tarczą księżyca. Święty człowiek Jokanaan żądając z głębi pustyni wolności dla swojego ludu, zostaje zamknięty głęboko pod ziemią. Bezimienna kobieta wpisana w historię, przez niektórych autorów nazywana Salome, swoim działaniem zmienia bieg wydarzeń.

Przed seansem przeprowadzimy konkurs w którym nagrodami będą książki oraz płyty DVD.

Helios na scenie

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat