Helios na scenie "Hedda Gabler"

Data:
Poniedziałek, 19 czerwca 2017
Godzina:
18:30
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski. Słowackiego 123

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na nowy cykl: Helios na scenie. Na ekranach kin w całej Polsce zaprezentowane zostaną najlepsze spektakle National Theatre

i Comédie-Française! Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia na Widzów czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie  w dwóch najbardziej cenionych teatrach Europy.

 

Pokazy spektakli w Polsce odbywają się pod honorowym patronatem długoletniego aktora Komedii Francuskiej Andrzeja Seweryna.

Serdecznie zapraszamy do Kina Helios w Piotrkowie na to wielkie wydarzenie.

 

W poniedziałek 19 czerwca  o godzinie 18:30 „Hedda Gabler” Henryka Ibsena

„Nie wiem, jak żyć” – mówi świeżo poślubiona, a już znudzona małżeństwem bohaterka wielkiego dramatu norweskiego twórcy, którego dzieła zmieniły oblicze współczesnego teatru. Henrik Ibsen („Dzika kaczka”, „Peer Gynt”, „Wróg ludu”) stworzył sprzeciwiającą się konwenansom postać. O jej zagraniu marzy chyba każda aktorka. W spektaklu National Theatre rolę Heddy powierzono Ruth Wilson, laureatce Złotego Globu za serial „The Affair”. Dzieło mistrza realizmu psychologicznego reżyseruje Ivo van Hove („Widok z mostu”).

Hedda i Tesman właśnie wrócili z podróży poślubnej i już w ich relacji nawarstwiło się wiele problemów i nieporozumień. Uwikłana w związek Hedda próbuje kontrolować ludzi wokół niej, aby poukładać swój własny świat.

Helios na scenie "Hedda Gabler"

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc