Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nfn123 ~nfn123 (Gość)06.01.2017 14:56

no super z 50 lat doczekam się drugiego

21

SulejMan ~SulejMan (Gość)06.01.2017 15:40

Pierwszy

12

szacunek i uznanie ~szacunek i uznanie (Gość)06.01.2017 15:00

Może źle patrzę, ale nie widzę pani Doroty Jankowskiej, która jak zaznaczył pan burmistrz Ostrowski, "matkowała" temu wspaniałemu projektowi.

50

New in town ~New in town (Gość)06.01.2017 23:05

Zamiast się cieszyć, że sątacy,którym chce się jeszcze brać za projekty "dla ludzi" to wszyscy narzekają. A jeśli chodzi o konkretne informacje dotyczące funkcjonowania placówki to się idzie do dyrektora a nie wierzy we wszystko co jest napisane w internecie.

52

Rodzic ~Rodzic (Gość)06.01.2017 21:22

A dlaczego nie bylo Starosty i radnych poeiatowych albo choc przedstawicieli Powiatu skoro to pierwszy żlobek w powiecie. Powinni zaszczycic swoja osoba i wesprzec tak zacny cel. Szkoda bo to z ich strony lekcewazenie...

63

Kos ~Kos (Gość)06.01.2017 20:41

Czy w obecnych czasach ludzie pamiętają co znaczy słowo honor ? Na zdjęciach wygląda ten żłobek pięknie. Czy opozycji szczęka opadła z wrażenia ? Poprzednio kwestionowali budowę boiska do piłki plażowej. Zastanawiam się czy radny Królik zapomniał już co wygadywał na temat burmistrza na jednej z sesji, że stoi na zdjęciu obok niego ? To w końcu jest za czy nawet przeciw ? Trudno to ogarnąć.

152

sklave sklaveranga07.01.2017 07:22

Oprócz urzędasów z UM będzie jeszcze kogoś stać na ten żłobek? No to w Sulejowie mamy dwa żłobki. Gratulacje. Ostry ostro rządzi w mieście. Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

44

Rodzic ~Rodzic (Gość)06.01.2017 21:17

Żlobek rusza od poniedziałku, a dlaczego ja jako rodzic dziecka, ktore ma uczęszczac do niego nic o tym nie wiem? Jak mam posłać dziecko do żlobka nie mając wiedzy kiedy i na którą? To jest trochę niepoważne. Może raczą mnie poinformować w poniedziałek i zadzwonią z pytaniem czy dziecko będzie uczęszczać do żłobka bo go dziś nie ma.

103

Adaś ~Adaś (Gość)07.01.2017 10:57

A uchwala Rady o wysokości opłat za ten żłobek ma być dopiero w poniedziałek 9.01.17r. Dobre co? Zapomnieli o takim drobiazgu czy co?

91

Lech ~Lech (Gość)07.01.2017 14:39

Ludzie, co jest dzisiaj za darmo? Czy przedszkola, szkoły, przychodnie działają bez środków finnsowych? Czy na wszystkim w tym kraju trzeba zarabiać?

02

Nowy komentarz

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc