metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)23.04.2017 22:00

Tak się zastanawiam, czy obaj panowie nie czuli się trochę dziwnie podczas wywiadu, bo to chyba dość niecodzienne rozmawiać z kimś nazywającym się dokładnie tak samo?

61


czytelnik ~czytelnik (Gość)23.04.2017 13:17

Jeśli już to nie 2 znaczenia tylko więcej, bo jest jeszcze profesor oświaty i zwyczajowo nauczyciel akademicki. Tylko, że zwyczajowo nie oznacza tytułu naukowego i zwyczajowo jest to sposób zwracania się do nauczyciela, a tu mamy artykuł i w takim artykule powinno się pisać formalnie. Uwaga o niedouczeniu poniżej poziomu, poczytaj zasady dyskusji, jeśli próbujesz w niej uczestniczyć.

70


doktorant ~doktorant (Gość)23.04.2017 12:06

Od kiedy przyznawany jest tytuł profesora za nauczanie w szkole średniej? Drogi Autorze, proszę popraw błąd. Rozumiem nazywanie Pana Kwiatkowskiego profesorem na terenie szkoły, no ale bez przesady żeby go zaraz bezpodstawnie w artykule mianować. Kiedyś młodzież dawała sobie wmówić rożne bajki, lecz czasy się zmieniły.

710


czytelnik ~czytelnik (Gość)23.04.2017 12:25

Prof. przed nazwiskiem oznacza, że taka osoba ma tytuł naukowy profesora i tak jest w tym przypadku, jak rozumiem? Na tej stronie niestety są też artykuły sponsorowane, np. pod artykułem i przedszkolach są wyłączone komentarze, a wymienione z nazwy jedno przedszkole. Niektóre teksty najwidoczniej są pisane na zamówienie jako sponsoring. Jak odróżnić które?

46


gość ~gość (Gość)23.04.2017 11:54

Od kiedy to w I Lo pracuje gość z tytułem profesora? lub w innej szkole w Piotrkowie? kto pisze te artykuły i kto za to niechlujstwo płaci? Czym skorupka za młodu później kłamie i pisze, publikuje bzdury.

415


Ona-ona ~Ona-ona (Gość)23.04.2017 11:07

Sztuką jest sprawić, żeby debil zrozumiał matematykę, a nie podpisać się pod osiągnięciami ucznia bardzo zdolnego.

109


gość ~gość (Gość)23.04.2017 11:00

Pan Kwiatkowski to świetny człowiek i nauczyciel!

111


Renata ~Renata (Gość)23.04.2017 10:58

Brawo, brawo, brawo ! Jesteśmy dumni :)

51


Absolwentka ~Absolwentka (Gość)23.04.2017 10:55

Olimpijczykiem nie jestem, ale dzięki Panu Profesorowi dostałam się na wymarzone studia. Cudowny nauczyciel z pasją. Czasami ogrom jego wiedzy i umiejętności przeraża zwykłych uczniów, ale prawda jest taka, że potrafi dobrze nauczyć. Moim zdaniem marnuje się na poziomie liceum i powinien pracować w jakieś prestiżowej uczelni.
Pozdrawiam cieplutko Pana profesora <3

81


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat