metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ana ~Ana (Gość)23.04.2017 09:57

Gratulacje! Super młodzież.

41


Absolwentka ~Absolwentka (Gość)23.04.2017 10:55

Olimpijczykiem nie jestem, ale dzięki Panu Profesorowi dostałam się na wymarzone studia. Cudowny nauczyciel z pasją. Czasami ogrom jego wiedzy i umiejętności przeraża zwykłych uczniów, ale prawda jest taka, że potrafi dobrze nauczyć. Moim zdaniem marnuje się na poziomie liceum i powinien pracować w jakieś prestiżowej uczelni.
Pozdrawiam cieplutko Pana profesora <3

81


Renata ~Renata (Gość)23.04.2017 10:58

Brawo, brawo, brawo ! Jesteśmy dumni :)

51


gość ~gość (Gość)23.04.2017 11:00

Pan Kwiatkowski to świetny człowiek i nauczyciel!

111


Ona-ona ~Ona-ona (Gość)23.04.2017 11:07

Sztuką jest sprawić, żeby debil zrozumiał matematykę, a nie podpisać się pod osiągnięciami ucznia bardzo zdolnego.

109


gość ~gość (Gość)23.04.2017 11:54

Od kiedy to w I Lo pracuje gość z tytułem profesora? lub w innej szkole w Piotrkowie? kto pisze te artykuły i kto za to niechlujstwo płaci? Czym skorupka za młodu później kłamie i pisze, publikuje bzdury.

415


czytelnik ~czytelnik (Gość)23.04.2017 12:25

Prof. przed nazwiskiem oznacza, że taka osoba ma tytuł naukowy profesora i tak jest w tym przypadku, jak rozumiem? Na tej stronie niestety są też artykuły sponsorowane, np. pod artykułem i przedszkolach są wyłączone komentarze, a wymienione z nazwy jedno przedszkole. Niektóre teksty najwidoczniej są pisane na zamówienie jako sponsoring. Jak odróżnić które?

46


doktorant ~doktorant (Gość)23.04.2017 12:06

Od kiedy przyznawany jest tytuł profesora za nauczanie w szkole średniej? Drogi Autorze, proszę popraw błąd. Rozumiem nazywanie Pana Kwiatkowskiego profesorem na terenie szkoły, no ale bez przesady żeby go zaraz bezpodstawnie w artykule mianować. Kiedyś młodzież dawała sobie wmówić rożne bajki, lecz czasy się zmieniły.

710


czytelnik ~czytelnik (Gość)23.04.2017 13:17

Jeśli już to nie 2 znaczenia tylko więcej, bo jest jeszcze profesor oświaty i zwyczajowo nauczyciel akademicki. Tylko, że zwyczajowo nie oznacza tytułu naukowego i zwyczajowo jest to sposób zwracania się do nauczyciela, a tu mamy artykuł i w takim artykule powinno się pisać formalnie. Uwaga o niedouczeniu poniżej poziomu, poczytaj zasady dyskusji, jeśli próbujesz w niej uczestniczyć.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat