metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
hrh ~hrh (Gość)13.12.2017 21:08

juz wiadomo kim był ten facet to mieszkaniec pow. tomaszowskiego

100


$$$ ~$$$ (Gość)14.12.2017 07:01

Ciekaw jestem, czy gdy się okaże, że facet zszedł śmiercią naturalną, ci co wieszali psy na myśliwych przeproszą?

315


xxx ~xxx (Gość)13.12.2017 17:17

Tyle tylko, że Policja nie stwierdziła żadnych ran postrzałowych, a jedyne obrażenia na ciele pochodzą od dzikich zwierząt.

311


gość ~gość (Gość)13.12.2017 11:48

Myśliwi nie mogą i nie mają prawa strzelać do wszystkiego co tylko poruszy się w lesie sorry - gdzie my żyjemy , ostatnio ciągle słyszy się w mediach o ,,myśliwych " może skoro używają broni tez powinni być pod jakimś szczególnym nadzorem, trzeba to w końcu ukrucić ....!!!!!!!!!!!!!

343


drwq ~drwq (Gość)16.12.2017 10:57

Myśliwi pewno wiedzieli ,ze zastrzelili gościa to go zostawili i teraz bedą palić głupa ,ze go nie widzieli ,ze przypadkowo zabłąkana kula alb śrut go trafił. A co do polowań to teren powinniwn być oznakowany sam osobiscie kiedys w lesie wpadłem na tzw. polowanie to jeden z mysliwych zasugerowa aby się wrócił jak nie chce w plastikowym worku wrócic z lasu

121


97-300 97-300ranga16.12.2017 16:17

Wszystkich myśliwych w czasie polowania i tuz po nim powinno badać się na spożycie alkoholu , oni ogłaszają gdzieś wcześniej że będą strzelać w danym dniu ?

151


anty ~anty (Gość)12.12.2017 15:52

Biegałem w niedzielę po ścieżce po wierzejach widziałem tych myśliwych a raczej morderców niewinnych zwierząt i chyba nie tylko.... widziałem zabite dwie sarny i młodego dzika. Jakim trzeba być człowiekiem ,żeby sprawiało to przyjemność.Panowie myśliwi swoja martwe trofea wozili na wózku przypiętym do traktora , który tak smrodził że nie można było się do niego zbliżyć na 50 metrów ci ludzie ponoć dbają ponoć o środowisko naturalne !! - żenada.Żal mi tego Pana którego Ci myśliwi najprawdopodobniej mają szansę zaliczyć na swoje konto.

7119


gość ~gość (Gość)21.12.2017 21:08

U jak się to skończyło?

20


xzy ~xzy (Gość)28.12.2017 14:39

Ciekawe kiedy będzie sprostowanie i oczyszczenie myśliwych. Jakoś autorzy nie spieszą sie. Ważne, że poszło w eter, że było polowanie to napewno myśliwi zabili. Czerwona kartka dla tych pismaków - bardzo nieładnie !

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat