metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
yep ~yep (Gość)09.01.2017 09:22

może zajmiecie się też smogiem? tak trudno dołączyć następny punkt obrad?

52


finansujacy emeryt ~finansujacy emeryt (Gość)09.01.2017 17:08

Dlaczego nie było nadzwyczajnej sesji rady podczas zakupu sztucznej choinki a temat był poważny i możliwy do ogarnięcia, bo temat smogu to jest inna para kaloszy, może to być zamach krajów ościennych a powietrze nie uznaje granic, natomiast granice pojmowania radnych są wyjątkowo ograniczone. Teraz dla radnych mam proste przyziemne pytanie i czekam na odpowiedź: kiedy dyr. ZOZ-u ogłosi gdzie przeniesiono Przychodnie , Poradnie z ul. Dmowskiego bym wiedział gdzie mam iść przypadku brutalnego ataku smogu lub kataru na moją osobę. Codzienne nadzwyczajne sesje stają się zwyczajnymi nikomu niepotrzebnymi chyba, że będą dotyczyć modernizacji przez opozycję projektu "biblioteki-mediateki".

40


Jan ~Jan (Gość)09.01.2017 19:08

A po co nam medio-teka gdy mamy ja w Lodzi i Warszawie, napewno je nie przebijemy.

10


yep ~yep (Gość)09.01.2017 10:17

np uchwałą o doraźnych kontrolach służb uprawnionych z odpowiednim sprzętem a nie opłacać wyjazdy i pogadanki towarzyskie straży miejskiej

61


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat