metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
borowik ~borowik (Gość)19.05.2017 20:15

Nareszcie.

90


Halszka ~Halszka (Gość)19.05.2017 20:25

Nie narzekajcie na Pana Chojniak ja tylko bardzo proszę pana Chojniak aby wkoncu poprawił ścieżkę rowerową od iska do Wojska Polskiego a będę wdzięczna bo już tam skręcił nogę co do tej pory mnie boli

03


borowik ~borowik (Gość)19.05.2017 20:33

Panie Ryszardzie bardzo proszę o zlikwidowanie istniejącej wysepki
( części pasa wyłączonego z ruchu ) na ul. Kostromskiej przy ul. Wojska Polskiego.
Nikomu do niczego nie potrzebna, wręcz przeszkadza w normalnej bezpiecznej jeździe.
Dziękuję.
https://zapodaj.net/fcb0d71f90272.jpg.html

70


Witek ~Witek (Gość)19.05.2017 21:30

Znając życie znowu spieprzą jak rondo sulejowskie bo jak pamiętam w tym mieście od czasu Gierka nic porzadnie niczego nie zrobiono wiec nie ma sie co spodziewać by coś na lepsze było

120


kredyt ~kredyt (Gość)19.05.2017 22:48

ta prezydent kostke chodnikowa zmienia na slowackiego nie wiadomo po co bo troszke nie równa? oczywiscie na kredyt!!! jak wszystko co robi , nasz prezydent powinien mieć przydomek kredycik.

101


kierowca bombowca ~kierowca bombowca (Gość)19.05.2017 23:21

eureka normalnie....

41


Podatnik z PT ~Podatnik z PT (Gość)20.05.2017 10:25

Mam nadzieję, że koszty tej przeróbki organizacji ruchu poniesie z własnej kieszeni projektant obecnie istniejącego bubla.

120


ciemnogród ~ciemnogród (Gość)19.05.2017 16:01

Głosujta na chojniaka a będzie jeszcze większy burdel w mieście!

2011


kazik626 ~kazik626 (Gość)20.05.2017 15:57

najlepsze rozwiązanie jest takie zrobic rondo i tyle w temacie

122


Polisz Rajder from PT ~Polisz Rajder from PT (Gość)19.05.2017 16:52

Chciałbym poznać tego miglanca, który w Piotrkowie projektuje drogi, np. zwęża jezdnie. Tak jak na ul. Śląskiej, gdzie doprowadzono do kompletnego absurdu. Oczywiście wiem jaka idea przyświecała wprowadzeniu tych utrudnień - przejazd ma być "nieatrakcyjny" dla ciężarowego tranzytu. Patrząc jednak na "sukces" jaki ma miejsce na zwężonej ulicy 3-Maja i obserwując inne dokonania genialnych piotrkowskich planistów - chce się wyć do księżyca. Ukoronowaniem jest nowe rondo SULEJOWSKIE - jak można takiego POTWORKA produkującego korki zaprojektować mając do dyspozycji tak dużo miejsca??? Widząc niektóre osiągnięcia projektowe nie sposób nie pomyśleć, że pustą czachę wioskowych architektów wypełniły podczas projektowania opary absurdu. Równie ociemniały człowiek musiał akceptować te projekty. Gdyby choć któryś z tych ludzi miał prawo jazdy !!!

313


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat