metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rozprzanka ~Rozprzanka (Gość)22.05.2017 13:19

Biadolicie o drogach, a skąd lek. wet. - wójt ma się znać na ekonomii i zarządzaniu ? Skąd on może wiedzieć jak zarządzać gminą ? Dla niego liczy się by miło spędzić czas do kolejnych (mam nadzieję ostatnich) wyborów.

00


Pietrek Pietrekranga17.04.2017 13:16

Zamiast zenka zrobili by jakas droge w gminie lub ulice a nie jezdza i smarkaja dziury po zimie

208


Jeden syf ~Jeden syf (Gość)27.04.2017 08:03

Kasa z budżetu gminy i powiatu na balangi a dziury w drogach. Co tu komentować.

53


burak ćwikłowy ~burak ćwikłowy (Gość)21.04.2017 20:07

nie warto oczek puszczać nie warto się całować by potem prać pieluszki i zupki gotować

20


wryyy ~wryyy (Gość)19.04.2017 09:49

Tak o bałaganie trochę. Ostatnio rozmawiałem z panią co zajmuje się doradztwem w sprawie dotacji. Pięknie wszystko opowiedziała a jak pojechałem do Funduszu Środowiska w Łodzi to okazało się ze inne jest dofinansowanie i w dodatku już środków nie ma w bankach.
Straciłem czas i koszty podróży poniosłem - kto za to odpowie?
Ostatnio też mnie w błąd wprowadzili przy wycince drzew - co za osoby tam pracują!

82


Gobi ~Gobi (Gość)19.04.2017 22:38

A gdzie można znaleźć rozliczenie z dni rozprzy .czyli ile zebrano wydano i takie tam czy to tajemnica. I dlaczego nie ma komitetu jak dawniej kilka osób z zewnątrz gminy .bo teraz to tylko urzędasy i dyrektor Julian od .....no właśnie czego ...brania ładnej kasy za nic no chyba że za pilnowanie kierowników swoich .....

54


.abc. ~.abc. (Gość)18.04.2017 20:04

Niech tak wojt przewiezie Zenka po ,,koncercie" w strone Antonielowa. Niech zobaczy prawdziwe oblicze gmiby.
Niektorzy mieszkancy mają ważniejsze oczekiwania wobec radnych i wojta niż koncert.
Ludzie dojeżdżają codziennie do pracy po wertepach!!
Ale o nich nikt nie pamieta. Sa tylko od płacenia podatków i ogladania bocianów w rynku w Rozprzy.
Żenada.
I kropka!

69


wrryyyy ~wrryyyy (Gość)18.04.2017 21:56

Tak czytam te wypociny i żale ale przecież mamy wolny kraj i jeśli komuś nie pasuj nasza gmina to wypad do Kleszczowa.
Same marudy i gbury.
Nic nie pasuje, nic nie ma, wszystko źle itd. Co za ludzie.
Nie pasuje to nie baw się na koncercie - ale znając życie to pierwsi maruderzy przyjdą na Zenka. Bo to taki nawyk aby narzekać tylko

125


.abc. ~.abc. (Gość)18.04.2017 11:35

No tak, Zenek przyjedzie, grubą kasiurę zgarnie, a na drogi jak pieniędzy nie było to nie ma.
Rozrywkowy człowiek z Wójta, jak nie sponsoruje kół gospodyń i nie wydaje kasy na ,, święto lasu" to na inne imprezy.
Impreza się odbędzie no i zrobi grunt pod interesy, mam na myśli kolejne wybory.

1511


MIKA ~MIKA (Gość)18.04.2017 21:59

Kolejne Dni Rozprzy zapowiadają się Super. Brawo za fajne zespoły

106


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat