metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
77obiektywny77 ~77obiektywny77 (Gość)09.05.2016 08:44

A to przypadkiem nie jest ten gość co mu trynkiewicz zabił syna? Taki z brodą? Był w interwencji itd

114


Zaciekawiony ~Zaciekawiony (Gość)10.05.2016 07:25

Współczuję ,z chorymi psychicznie najtrudniej .zawsze zachowują się,,tak naprzekur"normom spolecznym.

31


gość ~gość (Gość)10.05.2016 11:23

Dzisiaj widziałem tego człowieka jak jadł śniadanie na tzw wolnym powietrzu. Widać że taka sytuacja, zbieractwo odpadów, odpowiada mu. Przechodziłem koło garażu, w którym teraz egzystuje i rzeczywiście jest w nim tylko miejsce na legowisko. Jako sąsiad to horror, a z drugiej strony widać że radzi sobie sam jak umie. Myślę że na takie natręctwo jest jakieś medyczne określenie.

20


teakt ~teakt (Gość)10.05.2016 08:26

Myślę, że to godne pochwały kiedy ktoś bezinteresownie zbiera śmieci w piwnicy. Piszący pewnie miał na myśli, że gromadzi, czy znosi śmieci do piwnicy. Ale w tytule napisał już coś innego... . Coraz więcej błędów logicznych pojawia się w artykułach. Co dziwniejsze czytający tego nie zauważają!

63


zzz ~zzz (Gość)10.05.2016 13:12

Normalnego człowieka jak system chce uwalić zrobi to szybciutko. NA meneli itp. nigdy nie maja skutecznej rady.

70


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.05.2016 11:26

Aż dziwne, że w państwie prawa nie ma sposobu na takiego człowieka.

103


prawnik ~prawnik (Gość)10.05.2016 14:31

To jest zamach Spółdzielni na prawa i wolność człowieka. Prokuratura będzie miała teraz robotę w związku z przestępstwem dokonanym przez Spółdzielnię.

24


bogda ~bogda (Gość)17.05.2016 06:01

ja walcze juz długo i nie wiem gdzie sie udac mam za sciana smród i szczury i sama nie wiem co jeszcze gosciu ma nakaz eksmisji od 6 kwietnia z rygorem natychmiastowym ale TBS to olewa byłam wszedzie oprucz publicznej telewizji ale chyba tam zgłosze mam dosc, nie zycze nikomu tak mieszkac

10


Witek ~Witek (Gość)09.05.2016 09:45

Było sobie domek zbudować a nie w klatce dla królików mieszkać i narzekac teraz .To jak wygrana w totka czasem sie tak trafi ,ze znajdzie sie zbieracz -kolekcjoner i co na to sie poradzi

68


Gość ~Gość (Gość)23.03.2017 17:26

Ten nieszczęśnik zbierający odpady jest ciągle aktywny. Może miasto powinno pochwalić się Nim w podczas spotkania z prezydentem? Ciekawe jaką minę mieliby nasi włodarze gdyby brodaty zbieracz ukazał się niespodziewanie wraz ze swoim majdanem przed gośćmi z Węgier?

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat