metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Leito ~Leito (Gość)09.05.2016 07:26

Piękna kolekcja, fascynujące eksponaty, urzekł mnie ten rowerek przepleciony styranym krzesłem, poczułem się jak na wystawie sztuki nowoczesnej.

130


ciekawy ~ciekawy (Gość)09.05.2016 07:28

No właśnie...jak to jest z tym leczeniem? Dlaczego konieczna jest zgoda chorego? Przecież on się nigdy nie zgodzi a tak by sobie siedział w szpitalu i spokojnie patrzył w sufit po odpowiednich lekach i sąsiedzi mieliby go z głowy.

71


A gdyby tak..? ~A gdyby tak..? (Gość)09.05.2016 07:34

Zatrudnijcie człowieka jako sortiera odpadów, może wtedy praca będzie jego drugim domem. Może ten człowiek zacznie funkcjonować "pozytywnie".

91


wsiok ~wsiok (Gość)09.05.2016 08:02

Uroki mieszkania w bloku😊

83


broda ~broda (Gość)09.05.2016 09:19

Znam ten kłopot, miałem takiego sąsiada. Współczuję lokatorom.

70


sasiedzi ~sasiedzi (Gość)09.05.2016 09:59

mamy taka sasiadke piwnica cała załadowana do sufitu smrody na klatce wejsc nie mozna w bloku na kostromskiej

60


sklave sklaveranga09.05.2016 10:31

Za komuny to było nie do pomyślenia bo byli gospodarze co dbali o porządek. A nie jak dzisiaj biurwy partyjne okupujące stołki i dbające tylko o swój kuper. Człowiekowi trzeba pomóc by nie męczył siebie i innych a tu wszyscy rozkładają ręce i mówią nic nie możemy zrobić. A zabrać tym z opieki społecznej premie , dodatki , obniżyć pensje to zaraz wezmą się za robotę. Pomnik Lecha Kaczyńskiego foto na http://sklave.manifo.com/kulinaria-potrawy

111


bogda ~bogda (Gość)09.05.2016 11:14

Ja przez takiego drania nie mam odplywu wody w kuchni bo ma smieci po sufit. Od listopada sie mecze zadnej pomocy z nikad gazeta sobie odpuscila a TBS ma juz wyrok o eksmisje od miesiaca i nic nie robi

91


gość ~gość (Gość)09.05.2016 12:32

Człowieka można spotkać po 20/00 w garażu przy ul. Czarna Droga, gdzie śpi na stercie śmieci. Wokół garażów też pełno śmieci, które tam gromadzi.

61


Deamon ~Deamon (Gość)09.05.2016 09:53

Mieszkałem na osiedlu to nie jest taki gruby gość,łysawy, w lato chodzi bez koszulki w jakiś krótkich szortach? I porusza się rowerem do którego jest przyczepione paręnaście kilo makulatury? (rower wygląda jak czołg)

100


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat